O tom, že si Thomas Vermaelen přivodil zranění takzvaného svalu hamstring na pravé noze, jsme Vás již informovali v uvedeném článku. Oficiální portál FC Barcelony dnes ale mimo jiné potvrdil i dobu rekonvalescence, kterou po podrobných lékařských testech provedených v pondělí ráno stanovil na zhruba měsíc a půl, přesněji šest týdnů.

Dvaatřicetiletý stoper z Kapellen se znovu stal obětí úrazu při plnění reprezentačních povinností, a to konkrétně minulý pátek, kdy se jeho Belgie utkala se Švýcarskem. Tímto nechává blaugranas v čele s koučem Ernestem Valverdem ve složité situaci. K dispozici totiž momentálně jsou v rámci prvního týmu pouze dva střední obránci, Gerard Piqué a Clément Lenglet.

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Komentáře

Jhonys

3
2018-10-15 20:51:20

Rip naše defenziva, ještě do toho oznámí operaci Umitiho a bude vymalováno :D teď to dřívější nešetření Piquého může mrzet... každopádně u Vermy nic nového, takže po sezoně s velkou pravděpodobností konec.

Romca

3
2018-10-15 21:56:41

Určitě konec.. jako může být dobrý jak chce, ale ty zraněná ho prostě ničí a nemyslím si, že někdy dokáže odehrát půl sezony bez zranění.. podobný případ jak Rosa či Reus..

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.