Zápas

Pravdou je, že jsme velmi šťastní, protože je to pro nás těžký týden s velkými zápasy. Vyhráli jsme v prvním z nich a to, že jsme se znovu dostali na čelo, je velmi důležité, jelikož nás čekají šlágry ve středu a v neděli. Tentokrát jsme to byli my, kdo vsítil brzký gól. Zranění znamenalo, že jsme ztratili trochu naší koncentrace. Nějakou dobu jsme hráli v deseti, jelikož jsme doufali, že budeme moci Messiho poslat zpátky. Leo ale byl zraněný a tak musíte upravit nějaké věci. O poločase jsme se tak snažili něco změnit a zatlačili nás. Myslím si, že v jeden moment jsme se příliš zatáhli, ale měli jsme šance na to prosadit se ještě předtím, než jsme tak učinili. Také oni měli několik příležitostí po standardních situacích ve vápně.

Luis Suárez

Je pořád stejný - bojuje, snaží se dostávat do šancí a vyvolává u soupeřů bolest hlavy. Dnes (vyjádření proběhlo včera - pozn. přek.) měl několik příležitostí, účastnil se hry a dal gól. Jsme s ním spokojení.

Marc-André ter Stegen

Marc předvedl několik dobrých zákroků a pomohl nám. Dva dvojité zákroky v jednom zápase jsou něco, co nevidíte často. Někdy inkasujete jakýmkoliv způsobem a jindy se vám daří dobře bránit. Je pravdou, že při nevelkém počtu střel jsme inkasovali hodně branek. Musíme se zlepšit.

Ousmane Dembélé

Hráči někdy hrají a jindy zase ne. Někdy se více zapojují do hry a někdy méně. Dnes nezačal od první minuty, ale počítáme s ním. Ve fotbale se musíte snažit bojovat o své místo.

Nadcházející týden

Bude důležitý. Ve středu hrajeme proti Interu o první místo ve skupině a pak na nás čeká El Clásico. Máme před tímto týdnem vysoké naděje a leží před námi dva důležité kroky.

Nová smlouva

Přistupuji k zápasům jako hráči. Mediální šum je normální a nic se s tím nedá udělat. Soustředíme se na vyhrávání a uvidíme, jestli se to povede.

Lionel Messi

Samo sebou, že se jedná o velkou ztrátu. Víme, o koho jde a co nám dává. Uvědomujeme si, co si o něm myslí soupeř, když jej pouze vidí na hřišti a musíme se s tím vypořádat. Připravíme se. Máme možnosti na to, jej pokrýt a i když nás čekají těžcí protivníci, pokusíme se udržet náš styl.

Real Madrid

Očekáváme nejlepší Real. Tento týden bude dlouhý pro oba týmy. Hrajeme v Lize mistrů a na diskuze o El Clásicu ještě budeme mít čas.

Arthur Melo

Pomáhá nám při držení míče a podporuje naší hru. Nutí protivníky se zatáhnout, je klidný a neztrácí míče. Je mladý a chce se učit. Tento týden hrál v důležitém duelu za reprezentaci a jeho přístup je velmi dobrý.

Absence rotací

Uvidíme na konci týdne, teď jsme hráli o první místo v tabulce. Některé rotace, jako například v případě náhrady za Lea, jsou občas donucené.

 

 Video

Ernesto Valverde, Nélson Semedo a Clément Lenglet po domácím utkání proti Seville (20. října 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.