Luis Muriel se prosadil po dlouhé době, takže měl i přes porážku svého týmu konkrétní důvod k radosti. „Ten gól mě naplňuje silou. Poté, co jsem dokonce nebyl do mužstva nominovaný, tvrdě jsem pracoval, abych získal důvěru trenéra a ukázal mu, že mám týmu co nabídnout. Jeho slova mě motivovala k většímu úsilí.

Nehledím na výsledek, musíme mít ze zápasu dobré pocity, krom prvním 15 nebo 20 minut. V té fázi nám ublížil nedostatek agresivity. Měli jsme i příležitosti a ty jsme i nevyužili, zatímco soupeř proměnil své první šance. Nebudu-li tedy počítat první minuty utkání, hráli jsme dobře. Morálně se nemusíme cítit horší.

Barça má vynikajícího brankáře, Dnes byl fantastický a chytal střely, které by jinak skončily gólem. Zranění Messiho nám pomohlo zvýraznit naše držení míče. Při troše více štěstí a horší formě brankáře soupeře se mohl zápas vyvíjet i jinak.

 

Zdroj: fcbarca.com
Foto: gol.caracoltv.com

Komentáře

moony

top komentář
13
2018-10-21 12:09:17

OMG... Co to je za vyjádřeni? Při větší troše štěstí by .... No při větší troše štěstí na naší straně, by s radostí vzpomínali na nadílku ve finalé CdR jako na ne zas tak špatný výsledek... Při větší troše štěstí a horší formě soupeřů bychom porazili více soupeřů v posledních 5 zápasech, atd ...

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.