Souprava, již FC Barcelona představila už v září, bude konečně oficiálně představena na hráčích v zápase, a to konkrétně dnes na největším stadióně v Itálii, tedy Stadiu Giuseppe Meazza, známém spíše jako San Siro.

Zde se blaugranas utkají s místním Interem Milán, ačkoli tento stánek je domovem i pro zdejší AC, které však letos v Lize mistrů UEFA nepůsobí, nýbrž v Evropské lize. Rudolososová kombinace představuje pro Barçu něco neobvyklého. Přeci jen byla v posledních letech známá pod barvami jako žlutá, vínová, tyrkysově modrá, fialová, černá či oranžová.

Tento alternativní dres se nicméně z hlediska provedení jistě zařadí mezi ty nejgeniálnější a dle některých i nejhezčí. Pokud se na něj totiž podíváme podrobněji, všimneme si, že tmavě červenou barvou jsou zde zobrazeny ikonické katalánské ulice, přesněji nazývané Avinguda Diagonal. Více informací týkající se této fotbalové sady najdete zde.

FC Barcelona tak teprve podruhé v letošní sezóně oblékne jiný dres než domácí. Dosud odehráli svěřenci Ernesta Valverdeho 17 utkání a celkem v 16 užili svého typického vertikálního vzoru s modrobordovými pruhy. Bude se jim v novém obleku dařit? Doufejme, že ano.

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Komentáře

gabo7

1
2018-11-06 10:28:37

Je nejhezčí za poslední léta

Smazaný uživatel

0
2018-11-07 10:37:15

Fuj. To je fakt hnusnej dres.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.