Malcom Oliveira

Jsem opravdu šťastný. Byl to můj první zápas v Lize mistrů. Dal jsem v něm gól a to je něco nezapomenutelného. Nyní toho chci využít a oslavit to se svou rodinou. Jsem velmi šťastný. Děkuji celému týmu za to, že mi dodává sebedůvěru a tvrdě se mnou pracuje. Musím i nadále trénovat den co den.

Potřebuji mnohem více a budu se snažit o to, aby se mi dostalo více minut. Chci hrát častěji. Trénuji, abych ukázal, že mohu být součástí této skupiny. Můj sen v Barceloně teprve začíná. Hrát za ní bylo mým dětským snem a rád bych zde pokračoval. Chci tady psát historii a proto pracuji. Snažím se o velké věci.


Malcom Oliveira nemohl uvěřit tomu, že se při svém debutovém startu v Lize mistrů prosadil

Sergio Busquets

V utkání jsme dominovali, ačkoliv ve druhé půli nás soupeř zatlačil. Dali jsme gól a pak o vedení přišli kvůli nešťastnému odehrání míče. Chtěli jsme si zajistit postup z prvního místa ve skupině.

První poločas byl z hlediska našeho výkonu velmi dobrý. Měli jsme v něm nebezpečné šance a ujistili se, že se Icardi sotva dotkne míče. Bránili jsme velmi dobře, ale scházela nám efektivita. Druhé dějství zápasu bylo více otevřené.

Myslím si, že jsme si zasloužili mnohem více než remízu. Byli jsme ambicióznější než Inter. Ve druhé půli jsme hráli otevřeněji a vytvářeli si více šancí. Možná jsme příliš riskovali.

Je to vynikající hráč. Tvrdě pracuje na tom, aby se mu dostalo více minut a takový gól mu hodně pomůže a je pro něj odměnou. V Copě del Rey jsme nehráli dobře a mnoho hráčů bylo nespravedlivě odsouzeno. Malcom nám až do konce sezóny hodně pomůže.

Když se Lionel ztratil, přišli jsme o rozdílového hráče. Když pominu zápas s Rayem, všichni jsme udělali krok kupředu a vydali ze sebe všechno. Jakmile se Messi vrátí, budeme znovu silnější.


Sergio Busquets s míčem před Matíasem Vecinem

Clément Lenglet

Pracuji na tom, abych se zápas od zápasu zlepšoval. Mohu ukázat ještě více.

Měli jsme více šancí na vstřelení branky než soupeři a dali jsme i první gól. Z konečného výsledku jsme ale trochu nervózní a to i přes fakt, že jsme postoupili do osmifinále, což je to nejhlavnější. Vždy si říkáte, že jste mohli udělat více, ale vytvořili jsme si více šancí a měli větší počet střel. Jakmile se dostala příležitost jim, tak jí využili.

Za Malcoma jsem velmi rád, protože dal branku, která je pro něj i tým důležitá. Dobře využil svou šanci.


Sergio Busquets sledující míč před Marcelem Brozovićem

Arturo Vidal

Doufám, že Liga mistrů dopadne dobře a budeme moci zvednout tuto trofej nad hlavy. Jsem spokojený s návratem do Itálie a dobytím remízi. Nejdůležitější věcí byl postup a toho jsme byli schopní dosáhnout.

Cítím se velmi dobře a jsem perfektně zakomponovaný do týmu. Začátek byl kvůli zranění složitý, ale nyní jsem připravený na 100 % a hodně si věřím.


Arturo Vidal před začátkem včerejšího duelu

Marc-André ter Stegen

Podle mého jsme odehráli velmi dobrý zápas jak v útoku, tak v obraně. Je škoda, že jsme nevyhráli.

Messi nehrál a tak bychom o něm neměli mluvit. Je to samo sebou nejlepší hráč na světě, kterým je už od doby, kdy začal hrát, ale dnes (vyjádření proběhla včera - pozn. přek.) bychom se měli soustředit na nás a my si vedli dobře.


Marc-André ter Stegen po skončení utkání s Gerardem Piquém

 

 Video

Ernesto Valverde, Malcom Oliveira a Clément Lenglet po venkovním utkání proti Interu Milán v rámci Ligy mistrů  UEFA (6. listopadu 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com, sport-english.com, uefa.com
Foto: fcbarcelona.com, sport-english.com, uefa.com
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.