Mauro Icardi

Proti Tottenhamu jsme zažili podobný zápas a ten obrat s následným vítězstvím nám dodal dnes (vyjádření proběhla včera - pozn. přek.) důvěru poté, co jsme prohrávali 0:1. I přes gól Barcelony jsme pořád věřili a byli za to odměněni. Mohli jsme dát i druhou branku. U té první jsem měl trochu štěstí, jelikož míč spadnul naštěstí přesně tam, kde jsem se ve vápně nacházel.

Bylo to pro nás obtížné a to hlavně v prvním poločase, protože jsme čelili podle mého názoru v současnosti nejlepšímu týmu na světě. Katalánci ví, jak hrát s míčem a po celém hřišti presují. Díky tomu vás nutí hodně na hřišti běhat. Nikdy jsme však nehodili flintu do žita a podařilo se nám zachránit bod díky mé brance na konci. Je to pro nás velice důležitý výsledek.

Vecino je naším talismanem. Pokud se něco na konci stane, je vždy uprostřed všeho. Sehrál klíčovou roli u mého gólu.

Mauro Icardi burcující mužstvo po vyrovnávací trefě

Matteo Politano

Je to pro nás důležitý bod, vzhledem k tomu, že Barcelona dala pozdě gól. Naštěstí jsme byli shcopní rychle zareagovat. V prvním poločase jsme se trápili, ale ve druhém jsme jí podle mého dokázali napáchat několik potíží.

Aktuálně je Barcelona lepší než Inter, ale dnes se nám povelldo vytěžit zlatý bod a to rovněž díky našim skvlěým fanouškům, kteří nás nikdy nepřestali podporovat

Matteo Politano zpracovávající míč v dešti

Samir Handanović

Barcelona je skvělým týmem, který nám to opravdu ztížil. Vytvořili si několik šancí ke skórování, než se jim ten jeden gól povedlo dát. Je to škoda, protože si myslím, že jsem tomu mohl zabránit. Naštěstí jsme ukázali skvělou reakci a povedldo se nám srovnat.

Musel jsem dnes večer předvést několik zákroků. Nevím, který z nich byl nejsložitějším - asi ten proti Rakitićovi z druhé půle, protože střílel z velké blízky.

Samir Handanović odkopávající balón od své svatyně

Matías Vecino

Povedlo se nám získat bod v posledních několika minutách a naše poslední dva skupinové zápasy budou klíčové. Soupeř si mezi sebou opravdu dobře posílal míč a hodně vás donutí běhat. K tomu i excelentně presuje.

Podle mého jsme si v druhém poločase vedli lépe než v tom prvním. Nemůžeme jet do Londýna a přemýšlet nad remízou - to by byla chyba. Pojedeme tam vyhrát. Nacházíme se na pozici dosáhnout něčeho důležitého a to dokonce i venku proti Tottenhamu.