Bývalý hráč Barcelony Andrés Iniesta byl hostem v relaci El Larguergo na vlnách Cadena Ser, kde promluvil o svém odchodu z Barcelony, o propuštění Julena Lopeteguiho nebo o možnosti, že by Neymar hrál jednoho dne za Real Madrid. Možná z důvodu většího klidu, který se dostavuje na místě vzdáleném od Barcelony 10 tisíc kilometrů, hovořila barcelonské legenda dosti upřímně. „Neranilo by mě, kdyby viděl Neymara v bílém dresu, protože Barcelona má stále unikátní hráče a já stále vidím tým, který může vyhrát každou trofej." Na případný opětovný příchod brazilského útočníka do Katalánska řekl bývalý úspěšný španělský reprezentant, že by taková operace byla obtížná: „Bylo by silné říct, že už se nemůže vrátit zpátky, ale myslím si, že by to bylo obtížné."

A co případ takového Thiaga Alcântary? „To je odlišné. Jedná se o hráče s barcelonským profilem a byl by to dobrý příchod." Když zůstaneme u španělského prostředí, Don Andrés měl také několik vět k Julenu Lopeteguim, jenž byl nejprve vyhozen ze španělského národního týmu před Mistrostvím světa v Rusku a nyní po drtivé prohře v El Clásicu i z Realu Madrid.: „Julen znal ten tým, do kterého šel, i jejich požadavky. Věděl, co Madrid minulou sezonu dokázal, a co bylo jejich přínosem. Nebyla to lehká výzva, navíc je zde prezident a výsledky, které hovořili o tom, že trpělivost vypršela." A jak okomentoval svůj odchod z Katalánska? „Přeji si, aby mé tělo mohlo říct, že tam budu moct hrát dalších 10 let, protože nikde jinde nejsem lepší. Každý ale musí poslouchat svoji hlavu a tudíž ví, kdy říká dost."

Zdroj: sport-english.com
Foto: sport-english.com

Komentáře

Smazaný uživatel

-3
2018-11-14 11:40:20

Myslim si ze dneska jde všechno. Klidně by se mohl vrátit Neymar do Barcy. Me by to osobne zas tak nevadilo ale co na to ostatní fanoušci ? Náš tým stárne a musíme ho postupně obměnit za mladší hráče. Barca by se měla zaměřit na hráče jako je Kylian Mbappé. Tento hráč je fakt dost dobrej a je lepší než Neymar.

Snovejborec

4
2018-11-14 15:38:09

Mbappé ne. Tenhle hráč se do Barcelony absolutně nehodí. Přijde mi jako vylepšený Bale za mlada. Nakopni a běž. Co takovejhle hráč bude dělat, při “obléhání autobusu”? Naznačí střelu a kopne si míč na 7 metrů, kde už ale bude jiný hráč soupeře. Dembelé s technikou na malém prostoru lepší. Mbappé nejpřeceňovsnější hráč co jsem v poslední době viděl. Ale třeba se pletu a ukáže mi.

Martin777

4
2018-11-14 16:33:01

Neymara doufám u nás už neuvidím. I další hráče nepotřebujeme máme jich dost, dost jsme za ně utratili a je potřeba je zakomponovat do týmu, aby tým šlapal na 100%.

Smazaný uživatel

0
2018-11-14 20:21:22

Pro mě je tedy Mbappé hráč který ma velký talent a potenciál. Nemohu si pomoc ale na to kolik mu je let je fakt dobrej fotbalista. Hlavne aby ho nekoupil Real. To by mě fakt štvalo. Jako Bale urcitě nééééééé. Mají uplně jiný styl hry

Reekwon

3
2018-11-14 20:27:26

Rozhodně ale není lepší než Neymar, který je rozhodně nejlepším hráčem PSG, ale kvůli tomu, že Mbappemu přihrává na góly a kvůli tomu, kolik Mbappemu je, se na to tak nějak zapomíná a spíš se řeší Mbappe, který sice je dobrý v PSG, ale na MS, kde neměl kolem sebe hráče, kteří mu to ťuknou jako Neymar, moc nezářil.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.