Španělská média jsou v těchto dnech těžce zaměřená na Ousmane Dembélého. Neuplyne ani den, abychom se nedozvěděli nějaké nové příběhy z jeho života. V úterý však Diaro Sport informovalo, že tyto negativní zprávy nepocházejí přímo od médií, nýbrž jsou vypouštěny samotným klubem, z jeho vnitřních struktur a kabiny. Barcelona je totiž údajně dost otrávená z Dembélého přístupu a požaduje, aby jej co nejrychleji změnil.

Dembélého disciplinární nedostatky tak zůstávají hlavním tématem katalánských médií, a to hlavně poté, co o francouzském útočníkovi klub minulý čtvrtek takřka hodinu a půl nevěděl. Představitelé klubu nebyli schopni Dembélého, jenž tak zmeškal trénink, najít, až jim nakonec zvedl telefon a jako důvod absence uvedl žaludeční potíže. Trest přišel vzápětí - nejprve rodák z Vernonu v pátek trénoval v tělocvičně o samotě a následně nebyl povolán na zápas proti Betisu Sevila, oficiálně z technických důvodů. Již dříve se však objevovaly zprávy o jeho nedochvilnosti či špatné životosprávě, která se podepisovala na výkonech na hřišti. Jak jeho spoluhráči, tak Ernesto Valverde nejsou z Dembélého chování vůbec nadšeni.

Celá záležitost okolo zápasu s Betisem tak byla pro Francouze posledním varováním, že musí změnit svůj přístup. Klub si je vědom jeho enormního potenciálu a přesně proto mu dává další šanci. Vítěz letošního světového šampionátu tak má svou budoucnost jen ve svých rukou. Zajímavostí je, že již před rokem sportovní ředitel Borussie Dortmund Michael Zorc veřejně pronesl, že má Dembélé problém s dochvilností a profesionálním chováním. „Máme problém s Aubameyangem a to nedochvilnost. Vše začalo minulý rok. A jeho kamarád Ousmane Dembélé je v tom s ním. Nevíme, kdo koho v tomto následuje."

Zdroj: tribuna.com
Foto: tribuna.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.