Josep Maria Minguella, bývalý fotbalový agent spojený s Barcelonou, prohlásil v pořadu La Porteria, že katalánský klub v létě odmítl přivést Kyliana Mbappého. Jak to ví? Protože to byl on sám, kdo Barçe Mbappého nabízel. Před momentálně jedním z nejlepších hráčů na světě upřednostnili Katalánci Ousmane Dembélého.

5. srpna jsem nabízel Mbappého Barçe​. Oni neodpověděli a nyní jsem přesvědčen, že se dopustili chyby, která na ně bude mít dopad v příštích 10 letech." Bývalý agent také prohlásil, že současná hvězda PSG chtěla této šance využít a k Barceloně se připojit. „Jeho otec mi řekl, že by si Kylian velmi přál hrát po boku Messiho," řekl Minguella.

Zdroj: sport-english.com
Foto: sportsjoe.ie

Komentáře

Reekwon

9
2018-11-15 11:09:51

To je hezké, ale 2 dny po odchodu Neymara? On si snad myslí, že by nám ho Monako nechalo za hubičku. Natáhlo by nás ještě víc než PSG, takže pod 200 by to nešlo. Nicméně Mbappe je pěkně rozmazlený harant. Football Leaks odhalilo, že se o něj zajímal i Real Madrid, ale nadiktoval si obří plat, který Real nemohl akceptovat a podobné věci zkoušel i na PSG. Při vítězství Zlatého míče chtěl, aby se mu plat automaticky zvedl na 30 milionů eur. Chtěl využívat letadlo PSG pro soukromé účely a aby mu PSG měsíčně přispívalo 30 tisíc eur na personál v domě. Když přestoupil do PSG, tak mu bylo 18. Když Neymar přišel do Barcelony tak mu bylo 21 a měl už také obrovské marketingové jméno, ale rozhodně nebyl tak rozmazlený jako tenhle Mistr světa.

Martin777

2
2018-11-15 17:23:32

to úplně čumím...a to jsem ho měl dost v oblibě, ale těd.. :-/

Reekwon

1
2018-11-15 21:14:47

Taky jsem docela čuměl, když jsem se to dozvěděl. Nakonec to bude větší machýrek, než Neymar. Hlavně jeden člověk dost dobře podotkl, že Mbappe bude dost solidně na prachy, protože Real Madrid ho evidentně chtěl a byl připravený zaplatit Monaku přes 200 milionů eur, ale Mbappe chtěl od Realu Madrid 30 milionů plat za rok, což nedostal ani v PSG, ale v Paříži mu nabídl neskutečně vysoké bonusy, takže raději šel do PSG, místo do Realu, kde si mohl zahrát rok s Ronaldem, jehož plakáty měl vylepené po celém pokoji.

Gazdo

0
2018-11-15 21:14:52

Ja uz mam o mbappem dlho mienku ze je v podstate horsi ako dembele lebo je sikovnejsi a vie to viac skryvat

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.