Denis Suárez pod Ernestem Valverdem takřka nehraje, tudíž okolo jeho osoby kolují spekulace o možném odchodu už v zimním přestupovém období. Jestliže do této doby měly o jeho služby vážný zájem pouze kluby z Itálie, nyní se k nim podle informací média Daily Express přidává i londýnská Chelsea. Italský kouč Maurizio Sarri si Denise velmi oblíbil už během své trenérské štace v Neapoli, avšak tenkrát se španělský záložník rozhodl v Barceloně zůstat. Sarri totiž, pro své pojetí hry, potřebuje hráče, kteří jsou schopní operovat na malém prostoru, což podle něj rodák Salceda de Caselas přesně splňuje. 

Italský Milán chce Denise na hostování s možností odkupu, to Chelsea by jej chtěla přivést natrvalo ihned, a to za částku zhruba 45 milionů eur. Daily Expres tvrdí, že Barcelona preferuje spíše druhou variantu a je tak spíše ochotná prodat mladého Španěla do Anglie. Denis v této sezoně odehrál zatím jen 190 minut, což jsou 2 zápasy proti Cultural Leonesa a 10 minut v Lize mistrů proti PSV Eindhoven. Zranění Rafinhy by mu sice mohlo zajistit větší porci minut, ovšem to samé očekávají i Arturo Vidal s Carlesem Aleñou. 

Podle Denisova agenta Felixe Gendeho by však mohl jeho klient zůstat na Camp Nou i po zbytek právě probíhající sezony, protože, jak v nedávno řekl, podle jeho názoru by byla realizace lednového přestupu náročná. „Je komplikované Barcelonu v lednu opustit ať už na hostování, nebo trvalý odchod. Marseille nás nikdy nekontaktovala. Situace je obtížná, avšak Denis má dostatečnou sebejistotu a situaci tak může otočit ve svůj prospěch.” 

Denisova smlouva je platná do roku 2020.

Zdroj: sport-english.com, tribuna.com
Foto: sport-english.com

Komentáře

momo9

7
2018-12-06 12:24:13

Je mi lúto že nedostáva viac príležitostí, podla mna je to kvalitný hráč, keby mal šancu poriadne sa rozohrať.. Verím že presne to sa po prestupe stane. u nás mu šancu nedajú a preto by mal ísť..45M? hned..v skutočnosti to bude okolo 15 tipujem

Pajinos

1
2018-12-06 16:36:14

souhlasím, osobně bych mu dával šance nalevo (stejně jako bych přál Rafinhovi napravo), ale myslím si, že to mají oba zmiňovaní sečtené, což je velká škoda, protože to špatní hráči rozhodně nejsou - jen si jich trenéři nevšímají, respektive mají patálie se zraněními

Gazdo

2
2018-12-06 21:32:34

Ti dvaja mali a maju na to sa presadit v barce. Talent rozhodne ide len o pristup a o sance ktore nedostavaju

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.