K zdravým a přítomným členům áčka se přidala hned trojice marodů ve složení Arthur Melo, Luis Suárez a Sergi Samper. Důvodem byla snížená intenzita trénování vzhledem k v úvodním slově zmiňovaném zápase. Stejně tak se do hlavní skupiny vrátil Arturo Vidal, jehož těšně před výkopem skolila chřipka.

Sergi Roberto se pak objevil na druhém hřišti areálu Ciutat Esportiva, abyz ačal pracovat na rehabilitaci ze svého zdravotního problému. S A-týmem cvičili opět kluci z rezervy, jmenovitě Iñaki Peña a trojka, která se zúčastnila i včerejšího mače - Chumi, Juan Miranda a Riqui Puig. A pro úplnost - míče adidas Telstar Mechta nahradily zpátky zimní edice Nike Merlin.

Zítra proběhne poslední trénování a to na Camp Tito Vilanova se začátkem v 18:00 SEČ. O hodinu dříve zasedne před novináře Ernesto Valverde, aby pohovořil na obvyklé tiskovce. Díky překladu do polského a anglického jazyka vám opět přineseme překlad i my.


Lionel Messi s Josepem Lluíse Rovirou a vnuky Aldem a Lucasem

Ještě před tréninkem převzal Lionel Messi cenu Alda Roviry pro hráče sezóny 2018/2019. Vítěze této ankety volí porota zvolená z ředitelů a vůdčích postav odlišných mediálních společností v Katalánsku. Argentinec obhájil své loňské prvenství.

 

Video

Sestřih ze čtvrtečního tréninku na úvod příprav na městské derby (6. prosince 2018)

 

 Fotogalerie

Čtvrteční trénink na úvod příprav na městské derby (6. prosince 2018)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Video: youtube.com (účet FC Barcelona)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.