Denis Suárez si již vybral svůj budoucí klub - Arsenal FC

Podle katalánského deníku Sport učinil Denis Suárez finální rozhodnutí o budoucnosti své kariéry. Španělský záložník má v plánu přidat se k Arsenalu a pracovat tak opět pod Unaiem Emerym, pod kterým zažil v sezoně 2014/15 značný progres. Kluby nyní vstupují do poslední fáze vyjednávání a zbývá dořešit jen poslední detaily. Zaznívají také zprávy, že Barcelona trvá na trvalém přestupu už nyní v lednu, zatímco Arsenal má preferovat hostování a zakoupení hráče na konci sezony za jasně danou částku. Katalánci si jsou ovšem velmi dobře vědomi, že aktuální smlouva vyprší 24letému záložníkovi v roce 2020, tudíž ho chtějí prodat co nejdříve. Sport také uvádí, že měl Denis i jiné možnosti jako například AC Milán nebo Valencii, ovšem volba padla na Londnýn především kvůli Emerymu, jenž se na Denise už také těší: „Pokud máme možnost přivést nějaké důležité hráče, můžeme tak učinit. Pravé nebo levé křídlo, možná jeden hráč by nám s tím mohl pomoct. Podepíšeme jenom ty hráče, kteří nám dodají kvalitu. Když byl Denis se mnou v Seville, hrával jak na levém, tak pravém křídle.”

Juventus pracuje na příchodu Alby. Chce ho získat jako volného hráče

Barcelona má v současnosti v kádru jeden zásadní problém, který musí vyřešit - prodloužení smlouvy s Jordim Albou. Ta současná mu vyprší v roce 2020 a z klubu nepřicházejí žádné signály, že by měl přijít nějaký nový návrh. Odchovanec Barcelony tak už stihl zaujmout hned několik zájemců, mezi nimiž má údajně navrch Juventus. Podle ESPN Reportes je Juve ochotno počkat ještě dva roky a poté přivést zkušeného levého obránce zadarmo. Představitelé italského šampiona už měli údajně s 29letým obráncem při několika příležitostech hovořit a měli ho přesvědčovat, že právě italský celek je tím nejvhodnějším, kde by mohl dohrát kariéru. Jedná se o stejnou taktiku, kterou už použili pří přesvědčování Emreho Cana z Liverpoolu a nyní ji zkouší i na Aarona Ramseyho z Arsenalu. Podle informací Marcy se rozhovory ohledně prodloužení zasekly u obou stran, byť mají odhodlání dosáhnout svých cílů v podobě nové smlouvy. Strany se mají rozcházet především v otázce hráčova ohodnocení, nicméně je zde vzájemná touha celou situaci vyřešit a dosáhnout prodloužení.

Icardiho manželka naznačila zájem Barcelony

Barcelona v současnosti hledá náhradu za Luise Suáreze, jenž tento měsíc oslaví své 32. narozeniny. Sám uruguayský útočník dřívě přiznal, že by se měl klub pomalu ale jistě zaobírat jeho nahrazením, neboť mu už moc let na vrcholové úrovni nezbývá. Jedním z možných nástupců je i barcelonských odchovanec nyní hrající za Inter Milán Mauro Icardi. Spekulace o jeho příchodu pak  nyní přiživila jeho žena Wanda Nara v rozhovoru pro madridský deník AS. „Icardiho prodloužení je běh na dlouhou trať a momentálně věci stojí. Je zde několik důležitých klubů, které o přivedení Mauriho stojí a my jsme nyní daleko od dosažení dohody s Interem. Čísla, o nichž se v Itálii hovoří ve spojitosti s prodloužením smlouvy, nejsou přesná. Doposud jsme od Interu neobdrželi uspokojivou nabídku. Nevylučujeme, že v nějaké fázi k dohodě dojdeme, ale nyní je vše hodně daleko. Pro Maura není logické, aby prodloužil smlouvu s tím samým platem, jaký pobírá nyní. Věříme, že Mauro je na vyšší úrovni. Máme velmi dobré vztahy s dvěma kluby ze Španělska, které se o Maura zajímají, stejně tak jako s jedním z Francie a jedním z Anglie,” uvedla Nara.

Na závěr dodejme jednu aktualitu. Minule jsme vás informovali o barcelonském zájmu ohledně francouzského obránce Benjamina Pavarda. Ten nakonec do Katalánska nezamíří, neboť jej za 35 milionů eur získal mnichovský Bayern, za nějž bude Pavard nastupovat od léta.

Zdroj: tribuna.com
Foto:  tribuna.com

Komentáře

Meyen

top komentář
12
2019-01-10 15:30:45

Místo, aby se vedení staralo o důležitější věci, jako prodloužení s nejlepším levým bekem na světě v podobě Jordiho Alby, tak se raději zajímají o naprosto nesmyslné a nepotřebné nákupy alá Rabiot, kterému ještě chtějí nabídnout 10M, ačkoli neustále potvrzuje, že je rozmazleným harantem, jenž navíc nevychází se spoluhráči.

Martin777

6
2019-01-10 15:32:17

asi tak...

Smazaný uživatel

-1
2019-01-10 16:34:37

Nechápu... článek je jasně napsáno: Přehled SPEKULACÍ. Nevim jak jinak by to měli redaktoři tady ještě napsat. Ty nejsi ve vedení klubu ani novináři nejsou. Takže prodloužení se úplně s klidem může řešit jen o tom nikdo neví. Ale chápu, je potřeba j*bat do všeho a všude.

Meyen

6
2019-01-10 16:39:02

Jasně, nikdo o tom neví. Hlavně, že Jordi Alba několikrát v rozhovorech opakoval, že ho nikdo ještě ani nekontaktoval, natož, aby spolu jednali. O Rabiotovi šíří spekulace i velice věrohodní novináři, kteří jsou v podstatě "inside men" klubu, nicméně citizen98 tvrdí, že o tom určitě nic neví, takže to také bude pravda. Stejně jako já se mohu mýlit, tak se můžeš mýlit ty. Ale chápu, je potřeba být sluníčkářem, jenž nikdy nic nebude kritizovat, neboť život nemá žádná negativa a všude září duha a běhají jednorožci.

Petko

1
2019-01-10 18:11:57

2x ročne stejné kecy. Ale noviny terba uživiť. A fanúškovia : hádajú sa ... neni o čom = špekulácie

Meyen

2
2019-01-10 22:30:58

Já jsem se možná špatně vyjádřil, ale můj problém není v obavě, že by Jordi někam odešel (tedy setsakramentsky doufám, že ne), nýbrž v tom, že namísto toho, aby už dávno vyřešili jeho smlouvu či ho aspoň kontaktovali, neboť si to jakožto nejlepší levý obránce na světě a věrný služebník klubu zaslouží, tak se snaží přivést rozmazlence, jehož ani vůbec nepotřebujeme.

Pajinos

0
2019-01-11 15:35:36

Meyen má pravdu, prodloužení smluv s hráči A-týmu - kor těmi klíčově důležitými - by měla být nejvyšší priorita a jelikož to nebude zadarmo (poplatky hráčovi a agentovi), mělo by se na to hledět ještě před tím, než se pořizuje jakýkoliv hráč z venku - kor když se jedná o nenažraného Francouze, kterému se povedl jeden zápas proti nám a hned je brán jako ideální volba do naší zálohy ... stejně tak souhlasím s Petkem, ti novináři opravdu nemají co na řešení a prostě se snaží o co největší množství bulvárních a rádoby ověřených zpráv, které se pravdy drží vesměs tak ze čtvrtiny

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.