Zatímco to vypadá, že jsou dny Denise Suáreze v Barceloně sečteny, jeho nasazení v utkání Copa del Rey proti Levante znamená pro Katalánce další výdaje, které poputují do kasy Manchesteru City. Blaugranas se ve čtvrtečním utkání zvládli zvednout a alespoň snížit celkovou prohru na rozdíl jediného gólu. Velkou zásluhu na tom měl střídající Denis, který svým sólem po pravé straně hřiště donutil domácí faulovat v pokutovém území - následnou penaltu pak již proměnil Philippe Coutinho.

Toto nasazení Denise ovšem Barcelonu vyšlo, v přepočtu na peníze, na 800 tisíc eur, které musí Katalánci zaslat Citizens. Rodák z Galicije totiž odehrál 70. utkání za Barcelonu, což znamená další povinnou platbu. City již získali 5,6 milionů eur (800 tisíc za každých 10 utkání), které musí být připočteny k prvotní částce 1,8 milionů eur, za kterou byl Denis pořízen. Manchester City tak od Barcelony již celkem získal 7,4 milionů eur, katalánský klub navíc musel ještě v roce 2016, kdy Denis do Barcelony přišel, zaplatit 3,4 milionů eur Villarrealu.

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

Komentáře

Reekwon

-2
2019-01-11 12:29:23

Tohle byla opravdu luxusní dohoda, toho kdo to vymyslel bych pověsil :D

Pajinos

1
2019-01-11 15:32:45

pro City a Villarreal dobrý obchodní tah a to, že se takhle nechalo vedení Barcelony takhle vykoupat v různých klauzulích a nezvládlo ten prodej pořádně není nic nového ... navíc bych použil tvé oblíbené: "Jsou to tvoje peníze?" :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.