Už za dva dny přijede na Camp Nou Eibar v rámci utkání 18. kola LaLigy Santander a tak na pozápasový odpočinek není čas. Druhé hřiště areálu ve čtvrti Sant Joan Despí hostilo dnes dopoledne - krátce po včerejší cestě do Valencie na 1. zápas osmifinále poháru s tamními Les Granotes - první jednotku se zaměřením právě na tento duel.

Pátečního cvičení se kromě dostupných áčkařů také Iñaki Peña, Moussa Wagué, Oriol Busquets a Riqui Puig. K tomu se do hlavní skupiny vrátili alespoň na část tréninku Sergi Samper a Thomas Vermaelen. Další trénování proběhne zítra v 6 hodin v podvečer a bude to poslední před již zmíněným mačem proti Eibaru. Tiskovka bude na programu o hodinu předtím.

 

Video

Sestřih z pátečního regeneračního tréninku a přeorientování zpátky na ligu (11. ledna 2019)

 

 Fotogalerie

Páteční regenerační trénink a přeorientování zpátky na ligu (11. ledna 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com,  i
nstagram.com (účet arthurhmelo)

Video: youtube.com (účet FC Barcelona)

Komentáře

Dody

2
2019-01-12 15:51:42

Já bych si tak přál, aby se ten Samper dal co nejrychleji dohromady! Navíc teď, když v této sezóně nepodává Busquets top výkony, tak by měl i šanci na nějaké minuty. I když s naším trenérem nevím nevím no, jestli i kdyby byl zdravý tak by hrál.

Guaje

1
2019-01-12 17:13:14

Bohužel, ten už si u nás nekopne, stejnej smolař jak Rafinha, navíc, jak je u nás zvykem, odejde zadara, jelikož mu v létě končí smlouva...

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.