V pravidlech Copy del Rey stojí, že pokud hráč obdrží 3 žluté karty, je mu automaticky zakázáno nastoupit do dalšího utkání v této soutěži a přesně tento problém se nyní týká Luise Suáreze a Jordiho Alby. Ti viděli ve středu z rukou Antonia Miguela Matéu Lahoze shodně za přehnané protesty žlutou kartu, stejně jako v dvojzápase proti Seville - uruguayský kanonýr býl kárán v odvetě, levý bek potom v prvním utkání.

Odvetný zápas proti Los Blancos proběhne 27. února a bude určitě velmi vypjatý, čili možností k obdržení karetního napomenutí bude jako hub po dešti. Oba výše jmenovaní hráči si ale budou muset dát na své zákroky a projevy pozor, jinak se jich případné finále proti někomu z dvojice Betis - Valencia nebude týkat. A je vhodné připomenout, že Suárez už si ze stejného důvodu nezahrál ve finále v roce 2017 proti Deportivu Alavés.

Co se týče absencí na straně Realu, zde má další zápas v ohrožení kapitán Sergio Ramos, jenž si žlutý kartónek prohlédl zblízka už v 9. mintuě a ke konci hrál na hranici vyloučení, o kterém byl skálopevně přesvědčen Gerard Piqué. Kdo si určitě nezahraje v odvetě je záložník Marcos Llorente, který včera podstoupil lékařská vyšetření a po zranění, které utržil právě v 1. klání s Barçou, jej čeká čtyřtýdenní až šestitýdenní pauza.

 

Zdroj: fcbarca.com
Foto: fcbarca.com

Komentáře

Reekwon

5
2019-02-08 10:12:44

Z pozice Luise Suáreze naprostá, ale naprostá zbytečná komplikace. On se prostě neustále musí hádat a neustále musí rozhodčímu ukazovat, že má opačný názor, i když jeho rozhodnutí už nezmění a i kdyby změnil, sám rozhodčí už verdikt změnit nemůže, tak proč to Suárez dělá? Alba je úplně ten stejný případ, proč to prostě nemohou nechat být? Já jsem u zápasu někdy hodně impulzivní, nadávám apod. když vidím nepravost ze strany rozhodčího, ale když někdy vidím, jak Suárez pořád a pořád mele pantem až nakonec dostane žlutou, už mi nad tím zůstává rozum stát a většinou protestuje, když ani není v právu, ať už to jsou sporné situace ve vápně, přihrané pády z jeho strany nebo ofsajdu, furt člověk vidí, jak rozhazuje rukama. Jediné štěstí Alby a Suáreze je, že pokud dostanou žlutou kartu v odvetě a postoupíme, narazíme ve finále na slabšího soupeře, než je Real, který by jsme měli porazit i bez Suáreze či Alby.

cukr86

4
2019-02-08 11:11:43

Přesně tak. Ja snad u každého zápasu kvůli tomu rostu

barcelonista29

1
2019-02-08 12:47:13

Väčšina kariet, ktoré dostanú Suárez, Alba a Busi sú za protesty, ktoré nič nezmenia :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.