Chce odejít z Barcelony a uvažuje nad Nerazurri,“ stojí na dnešní titulce La Gazzetty dello Sport. Nadpis se týká Ivana Rakitiće, který se prý obává toho, že po letním příchodu Frenkieho De Jonga a možné akvizici Adriena Rabiota přijde o místo v základní sestavě Blaugranas.

Plátek dokonce přináší i detaily potenciálního transferu. Inter by rád snížil částku o 30 milionů vůči jeho výkupní klauzuli, jež aktuálně činí 120 milionů. Po přesunu by Chorvat se švýcarskými kořeny dostal pětiletou smlouvu s platem ve výši 5 milionů eur ročně - což je podobné tomu, co dostává nyní na Camp Nou.

Je však třeba připomenout, že na galavečeru deníku Mundo Deportivo dne 28. ledna letošního roku jasně prohlásil, že chce zůstat. „Chci být v Barceloně a pokud prodloužím smlouvu, přál bych si zde setrvat spoustu let. Jsem tady velmi šťastný a to ví každý, hlavně prezident. Nemám, co bych k tomu dodal.“ Ve stejném interview se přitom vyjádřil i k pořízení nizozemského talentu do středu pole.

To je dobrá otázka pro trenéra nebo Josepa Mariu Bartomeua. Lidé, kteří mě zanjí, ví, že jsem zde proto, abych hrál. Ke všemu přistupuji s klidem a chtíčem. Je mi 30 let a nacházím se v nejlepší fázi své kariéry. Chci si užívat Barçy a fotbalu, odehrát skvělou sezónu a vyhrát spoustu trofejí,“ říkal, než se ještě vyjádřil k předchozímu sokovi v Copě del Rey

Toho Barcelona nakonec vyřadila po odvetném výsledku 6:1, celkem 6:3).„Chceme Sevillu porazit a víme, že to bude velmi těžké. Hrát proti mému bývalému celku bude výjimečné. Ve stejné soutěži už se nám proti Levante povedlo zvrátit prohru a nyní chceme udělat totéž, abychom v poháru pokračovali. Vždy můžeme hrát lépe a pracujeme na tom. Každý se snaží ze sebe vydat to nejlepší.

 

Zdroj: fcbarca.com
Foto: fcbarca.com

Komentáře

momo9

8
2019-02-08 13:07:25

blbosť..inter by určite nedal za hrača 90M

Pajinos

5
2019-02-08 13:34:00

pokud v létě neudrží Icardiho, který nepůjde za drobné, nevidím důvod, proč by nemohl - kor když podobně utrácel i jejich městský rival ... kapitál tam je, akorát už ne indonéský, nýbrž čínský, což tomu jen přihrává ... jak říkám, nejsem fanoušek bulvárních plků, ale blbost to není - dnes chodí i jinam hráči za přestřelené sumy vůči své kvalitě (stačí se podívat do Anglie)

Luis

9
2019-02-08 15:23:02

No já nevim, nevim jestli je v nejlepším věku. Vrchol měl na ms a pomalinku jde dolu. Ikdyž mám Ivana moc rád, pokud ho nechceme pustit zadara, nebo za almužnu, tak todle léto bude poslední možnost ho prodat za slušný peníze.....

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.