Fotbalisté FC Barcelony se po zaslouženém čtvrtečním dni volna vrátili znovu do práce, a to v areálu Ciutat Esportiva Joan Gamper, kde se připravovali na následující zápas v LaLize Santander, v němž vyzvou na stadiónu San Mamés Athletic Club.

Kromě tři mladíků z rezervy, konkrétněji Iñakiho Peñi SotorreseMoussy WaguéhoDaniho Morera Cabrery, a brankáře Arnaua Tenase Ureñi z Juvenilu, se tréninku zúčastnil také Samuel Umtiti. Francouzský stoper zaznamenal obrovský pokrok ve své rekonvalescenci týkající se nepříjemného zranění kolene, neboť doposud cvičil pouze individuálně, ovšem dnes se poprvé připojil k ostatním.

Samostatně ale pracoval někdo jiný: Lionel Messi. Argentinec se stále necítí stoprocentně fit, a tak se klub rozhodl naplánovat cviky v posilovně, aby se zvládl patřičně a včas zotavit.

Zítra se můžeme tradičně těšit na tiskovou konferenci Ernesta Valverdeho, která se koná v 17:00 (SEČ), a na poslední tréninkovou jednotku (18:00 středoevropského času) před duelem s výše jmenovaným baskickým celkem.


 Výběr ze sociálních sítí

Zobrazit příspěvek na Instagramu

????⚽️

Příspěvek sdílený Samuel Umtiti (@samumtiti),

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vidi ko je doso..????????????‍♂️ @mladenpetric ????‍♂️

Příspěvek sdílený Ivan Rakitic (@ivanrakitic),

 

 Video

Sestřih z pátečního tréninku za účasti Samuela Umtitiho (8. února 2019)

 

 Fotogalerie

Páteční trénink za účasti Samuela Umtitiho (8. února 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, sport.es
Foto: twitter.com (účet 
FC Barcelona), instagram.com (účet Samuel UmtitiIvan Rakitic)
Video: youtube.com (účet 
FC Barcelona)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.