Ve třiadvacátém kole sice FC Barcelona přišla o dva cenné body, neboť na San Mamés remizovala 0:0, ovšem její postavení v tabulce LaLigy Santander, respektive náskok, se paradoxně vůbec nezměnilo. Blaugranas nyní díky výsledkům v ostatních zápasech vedou stále o šest bodů.

Atlético de Madrid totiž předskočili jejich městští rivalové z Realu Madrid, kteří ve vzájemném duelu zvítězili 3:1. Tým Diega Simeoneho na Barçu ztrácel bodů šest, teď však již sedm, zatímco druhým merengues chybí stejný počet jako minulý týden Atléticu.

Fotbalisté FCB jsou v čele už od 14. kola, kdy se dostali před Sevillu FC. Andaluský celek momentálně obývá příčku čtvrtou. Na přibližný vývoj postavení se můžete podívat níže.

 


Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com, twitter.com (účet
FC Barcelona)

Komentáře

MUDrAcula

2
2019-02-11 18:26:30

Máme náskok 6 bodů na Real, ale aby Real bral titul, tak "musíme" ztratit minimálně bodů 7. Tzn. "můžeme" ztratit klidně 6 bodů (dvě prohry) a stále bereme titul.... Debilní teorie že??? :D

Meyen

5
2019-02-11 18:30:34

No, ještě jsme nehráli na Bernabéu, takže se s tímto počítat nedá. :D

Reekwon

7
2019-02-11 18:46:22

Je hezké, že si udržujeme stále nejvyšší náskok, ale pokud Real Madrid vyhraje závod o titul a na konci zvítězí, tak to bude hrozně smutné protože byli úplně na dně, herně i výsledkově a dostali výprask i na Camp Nou a stejně se dokázali zvednout a teď jsou v neskutečném laufu a docela věřím, že u nich nevyhrajeme teď ani jednou.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.