Co si odnesete z tohoto zápasu?

Myslím si, že oba poločasy byly odlišné. V tom prvním jsme hodně trpěli proti tlaku Barçy a nedokázali najít odpověď na její hru. Ve druhém jsme hráli mnohem lépe a dali v něm branku, která nám dala velkou naději. Více jsme útočili, nastolili náš styl a všimli jsme si v řadách Barcelony pochybností. Třetí gól však uzavřel zápas.

Dá se Messi zastavit?

Ano, ale rovněž říkám, že když hraje na takové úrovni, není to možné. Dnes (vyjádření proběhlo včera, pozn. přek.) byl velmi motivovaný a byl ve svém módu na Ligu mistrů. Jedná se o jednoho z nejlepších hráčů v historii a génia, který dokáže věci, které jiní nesvedou. Občas je nezastavitelný. Udělal to, co Cristiano v Juventusu - tlačil svůj tým.

Bruno Génésio na lavičce hostů na Camp Nou

Jak se cítí brankář?

Ztratil vědomí, ale aktuálně nepůjde do nemocnice. Uvidíme, jak se bude cítit.

Co bylo klíčovým aspektem střetnutí?

Bezpochyby třetí branka. Po ní jsme byli naprosto dezorganizovaní a inkasovali další góly. Kvalita Barçy nás donutila se více zatáhnout. Chtěli jsme hrát výše na hřišti, což je něco, co se nám o něco více dařilo na začátku druhého dějství. Cítili jsme, že je všechno možné, ale pak jsme po ztrátě míče v záloze dostali třetí gól.

Jak hodnotíte výkon Fékira?

Když trpíme, je pro ofenzivně laděné hráče obtížnější se ukazovat. Ve druhé půli šel více vidět a soupeřil s Barcelonou.

Bruno Génésio udělující pokyny svým svěřencům

Co vám scházelo?

Trochu energie. Nedokázali jsme se vymanit z tlaku a hodně jsme na tom ztratili.

Jaké jsou vaše dojmy po této prohře?

Být spokojený po porážce 1:5 by bylo poněkud nešťastné, ale zapamatuji si, že jsme 70 minut byli rovným konkurentem Barcelony. Výsledek je trošku přitažený za vlasy.

Zdroj: fcbarca.com, uefa.com