Samuel Umtiti by svého francouzského reprezentačního kolegu Antoina Griezmanna přivítal v Barceloně s otevřenou náručí. I přes to, že útočník Atlética Madrid před rokem odmítl nabídku Barcelony, Umtiti si myslí, že je na Camp Nou pro Griezmanna stále volné místo. Spekulace ohledně francouzském útočníkovi totiž v minulém týdnu opět nabraly na intenzitě a Umtiti nyní ještě více „zatápí pod kotlem”. „Byl bych rád, kdyby Griezmann přišel do Barcelony, má tam místo,” řekl bývalý stoper Lyonu Telefootu. „Vím, že je v Madridu šťastný, a že se mu tam daří dobře. Je v týmu, který hraje na něj,” dodal.

Umtiti si je moc dobře vědom, že Griezmann minulé léto odmítnul přestup do Barcelony a učinil tak prostřednictvím kontroverzního dokumentu. „Big Sam” ovšem uvedl, že se některá rozhodnutí mohou změnit. „V našich kariérách musíme činit rozhodnutí, které někdy litujeme,” řekl rodák z kamerunského Yaoundé.

Novináři se také Umtitiho ptali, zdali nelituje rozhodnutí hrát na světovém šampionátu v Rusku i přes problémy s kolenem, jejichž následky pociťoval prakticky celou dosavadní sezonu. „Podstoupil jsem risk, protože mistrovství světa se hraje co 4 roky a vy nikdy nevíte, kolikrát si na jednom z nich zahrajete. Byl to sen a já jsem šel s tím levým kolenem na sílu; věci se pak zkomplikovaly, ale toho rozhodnutí nelituji,” řekl Umtiti.

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

Komentáře

Reekwon

9
2019-03-25 19:21:51

Tak to je Umtiti jeden z mála. Já jsem ho tu chtěl minulý rok, jako většina, ale udělal z nás šašky a ze sebe krále, když si nechal o sobě natočit dokument, kde sdělil svoje rozhodnutí. Co si pamatuju, tak mu sestra v tom dokumentu říkala do telefonu, že když zůstane v Atléticu, může se stát legendou a teď už prý uvažuje o odchodu, nechceš takovýho hráče v týmu.

Gazdo

3
2019-03-26 08:26:55

Tak umtiti odkedy sa stal svetovym stoperom tak mu to tiez slusne udrelo do hlavicky. Kde by ako griezmann hral?

Hermano

1
2019-03-26 10:22:16

Možná jako náhrada za Luise.. jinak pro něj místo nevidim :D

Pajinos

0
2019-03-26 10:25:58

no to je jasné, ale už toho cirkusáka vidím, jak bude ještě třeba rok nebo maximálně dva vysedávat na lávce ... to leda že by zavzpomínal na staré časy v San Sebastianu a oprášil dovednosti na levém křídle (s tím, že by se třeba Coutinho konečně přesunul níže do té zálohy)

Pajinos

4
2019-03-26 10:19:52

jen ať si tu máničku už nechají, kor po té loňské estrádě trapné ... komediant, radši Joviće či Maxiho Gómeze - ti aspoň nebudou stát třicet miliard zase

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.