Jasper Cillessen by mohl být brankář na té nejvyšší úrovni a hrávat pravidelně, nicméně na Camp Nou to má nesmírně těžké a v konkurenci Marca-Andrého ter Stegena minuty nedostává. V klubu proto jeho frustraci rozumí. Nizozemec byl už v lednu spojován s odchodem z Katalánska a on sám má mu být nakloněn, aby mohl čelit novým výzvám. V Barceloně ovšem panuje klid, neboť na stole je hned několik možností, jak bývalého gólmana Ajaxu nahradit. 

Samozřejmě, žádná náhrada ještě podepsána nebyla. Cillessen totiž nebude moct odejít jen tak pro nic za nic - Barcelona za jeho odchod požaduje částku v rozmezí 45 až 50 milionů eur. Můžeme připomenout, že v současnosti 29letý brankář má smlouvu s Barcelonou do roku 2021 a jeho výkupní klauzule má hodnotu 60 milionů eur. Klub má však na stole připraveno hned několik jmen jako možnou náhradu, o nichž si je jistý, že by danou roli zvládli. Samozřejmě za předpokladu, pokud bude potřeba náhradního gólmana přivést.

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

Komentáře

Pajinos

2
2019-03-26 10:33:04

chápu jeho případné důvody k odchodu, ale pokud tak neučiní, tak máme nejlepší brankářskou dvojici na světě snad :) opravdu kvalitní náhradník, určitě bych mu dal prostor i třeba v závěrečných zápasech skupiny v Lize mistrů a posledních kolech ligy, kdy už bude snad rozhodnuto ... otázka, co na to MAtS, který si vydupal odchod Brava - zřejmě kvůli postu jedničky v německé repre - ale dokud jí bude vést šušňák a konzerva Löw, tak se ho nedočká ani kdyby chytal všechny zápasy v roce, protože prostě Neuer dostane přednost do konce života a může podávat sebehorší výkony :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.