Gerard Piqué

Je velmi těžké hrát na tomto stadionu. Manchester je skvělým celkem a zde se nevyhrává snadno.

V prvním poločase protivník hodně tlačil, ale my jsme vzadu byli solidní. Využili jsme toho, co jsme měli a o výsledku rozhodovaly detaily.

(po vstřelení branky) „Byli jsme schopní pořádně hrát a neinkasování gólu nám hodně pomáhá.

Po situaci s PSG už nemůžete ničemu věřit. Stačí se podívat, co se jim stalo po ještě lepším výsledku z prvního zápasu. Manchester je velmi dobrý a dokáže dotáhnout ztrátu.

Přijít na Old Trafford pro mě bylo speciální. Obrana zažívá nejlepší formu a po osobní stránce se díky svému věku a zkušenostem na hřišti cítím velmi pohodlně.


Gerard Piqué a Marc-André ter Stegen po závěrečném hvizdu

Nélson Semedo

Uvědomovali jsme si, že to bude komplikované střetnutí, avšak vedli jsme si velmi dobře. Byli jsme velice připravení a měli pod kontrolou průběhu utkání. Manchester měl také své příležitosti, protože má velmi dobré hráče.

Je pravdou, že jsme několikrát ztratili míč na naší polovině, což dopřálo soupeřům několik šancí. Nakonec se nám však povedlo jejich útoky zastavovat.

Vždy jsem nachystaný a připraven nastoupit. Pracuji proto, abych byl k dispozici, když se trenér domnívá, že bych měl nastoupit od první minuty.

(odveta na Camp Nou) „Na hřiště půjdeme se stejným přístupem, jako kdyby platila bezbranková remíza. Na trávník vyběhneme s cílem vyhrát.


Nélson Semedo v souboji s krajanem Diegem Dalotem

Jordi Alba

Hráli jsme vážně. Neměli tolik šancí jako obvykle, ale nemůžeme se vzadu příliš odkrývat. Krajní obránci a záložníci zůstávali v obraně, měli jsme míč a protivník se zavřel. Jsme hspokojení a využili jsme toho, co jsme měli k dispozici. Je to velmi dobrý výsledek.

Uvědomujeme si, že když vypadneme, zaslouží si postoupit náš protivník. Myslím si, že tuto sezónu jsme více na pozoru než dříve a to kvůli tomu, co se stalo vloni.

(David De Gea) „Je jedním z nejlepších brankářů na světě.

(Diego Costa) „O takových věcech rozhodují sudí. Pro jeho dobro doufám, že bude ptorestán nejmenším trestem. Osm zápasů je přehnaných, ale nemůžu s tím nic dělat.


Jordi Alba v objetí s Davidem De Geou

 

Video

Vyjádření Ernesta Valverdeho, Nélsona Semeda a Jordiho Alby po 1. zápase čtvrtfinále Ligy mistůr UEFA proti Manchesteru United (10. dubna 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com, uefa.com
Foto: fcbarcelona.com, uefa.com

Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.