Od té doby, co byl José Mourinho v první polovině této sezony vyhozen z Manchesteru United, se Portugalec zviditelňuje komentováním výkonů jednotlivých týmů a zápasů, což ho opět zaručeně posouvá na přední stránky novinových plátků. A tak neodolal a zhodnotil i středeční zápas Barcelony proti Manchestru United v Lize mistrů.

Mourinho si tak myslí, že ví, proč Leo Messi neměl zápas pod kontrolou: „Barcelona nebyla Barcelonou. Myslím si, že United mají jednoho hráče, který se o to postaral. Myslím si, že to byl Scott McTominay v záloze, který byl, a myslím to jednoznačně v pozitivním smyslu, jak šílený. Pressoval vysoko a způsoboval Barceloně problémy v rozehrávce, také chodil velmi agresivně do soubojů.”

Mourinhova pochvala tak jen odpovídala tomu, jak se o mladém záložníkovi vyjádřil také trenér Red Devils Ole Gunnar Solskjær: „Vyvíjí se pokaždé, když hraje. Na tréninky chodí každý den s fantastickým přístupem. To je ten způsob, jak se zlepšit. V každém utkání, ve kterém hraje, jen roste a roste. On byl tím prvním, kdo vzal balón a uklidnil hru. Museli jsme totiž hru zpomalit, neboť jsme rychle odevzdávali míče. Naši tři záložníci si vedli dobře,” uvedl Ole.

Zdroj: sport-english.com
Foto: sport-english.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.