Riqui Puig

Byl to pro mě speciální zápas, nicméně nervózní jsem nebyl, jelikož se snažím hrát stejným způsobem. Nebylo to jednoduché střetnutí, ale mí kolegové mi pořád pomáhali a jsem šťastný z toho, jak to probíhalo. Ne každý má šanci zahrát si v LaLize a dnes (vyjádření proběhla včera, pozn. přek.) se mi splnil sen. Primera División je mnohem speciálnější než Copa del Rey a příležitost nastoupit v ní má pár mladých hráčů.

Základní sestava vypadala po rozhodnutí jinak než obvykle a nejsme zvyklí hrát spolu. Pro některé z nás to byla premiéra, trávník byl poměrně suchý a bylo složité hrát s míčem. Myslím si však, že jsme hráli dobře a že jsme si zasloužili o něco navíc. Ale jinak jsme spokojení.

Chci zůstat v Barceloně, to je mým jediným cílem. Je to klub mého života, mých rodičů, mé rodiny ... byl jsem zde od mého mládí a pokud si budu moci vybrat, zůstanu.

Arturo Vidal

Většina hráčů, která moc nehraje, se dnes objevila na hřišti a dobře si poradili s týmem z posledního místa v tabulce. Byl to intenzivní zápas a remíza je spravedlivá pro oba celky.

Nikdy jsme v takové sestavě nenastoupili a trenér zkoušel nové rozestavení. Všechno bylo odlišné, trávník suchý, ale nejdůležitější je to, že jsme neprohráli.

Dle mého už jsme všichni hráli s myšlenkami už na souboj s Manchesterem. Mysleli na něj i ti, kteří zůstali doma. Bude to těžké, ale z prvního zápasu jsme si přivezli dobrý výsledek. Liga mistrů je snem každého a půjdeme krok za krokem - první United a pak pro tři body v lize.

Jean-Clair Todibo

Po fyzické stránce ještě nejsem připraven na 100 %, ale pomalu získávám formu. Dnešní zápas byl odlišný od toho s Gironou a v LaLize není stejná ani intenzivta. Uplynulo trochu času a také jsem až do dvaceti hrál ve Francii. Ještě mi trochu schází.

Jsem klidným hráčem. Zápas nebyl jednoduchý, trávník byl suchý a těžko se na něm hráli. My jsme se však snažili o náš způsob a scházela nám trocha přesnosti, protože kdyby Dembélé dal branku na začákut, bylo by to jiné utkání. Myslím si, že jsme si zasloužili zvítězit.

Moussa Wagué

LaLiga není katalánským superpohárem a mluvíme zde o první lize. Splnil se mi můj sen a hraji v nejlepším klubu na světě. Každý zde chce být a mě se to povedlo. Chci pokračovat v práci na zlepšení mé hry a získání většího počtu šancí.

 

Video

Vyjádření Ernesta Valverdeho, Artura Vidala, Riquiho Puiga, Moussy Waguého a Jeana-Claira Todiba po venkovním ligovém zápase proti Huesce (13. dubna 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com

Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.