Ve včerejším zápase Ligy mistrů Barcelony proti Manchesteru United dotáhnul kapitán Leo Messi Blaugranas k přesvědčivému vítězství a postupu do semifinálové části. Bývalý hráč United a dnes televizní expert Rio Ferdinand okomentoval toto velkolepé utkání, kdy mimo jiné pochválil Argentince za jeho výkon, který označil za jeden z nejlepších, který kdy viděl. Podle něj za Messiho výkonem stojí stoper Manchesteru Chris Smalling, který v prvním zápase, jenž se hrál minulý týden, nešetrně Messiho poranil. To podle Ferdinanda neměl dělat, protože v probudil spící zvíře.

„On (Lionel Messi, pozn. red.) najednou ožil, jeden z nejlepších výkonů, který jsem kdy viděl,” řekl Rio BT Sport. „Smalling jej v prvním zápase sestřelil, což byla zřejmě ta nejhorší věc, kterou mohl udělat. Tím totiž probudil zvíře.” Dále se ještě více pozastavil u rodáka z Rosária: „U hráče jeho kvalit prostě čas od času musíte říct, že je až příliš dobrý. Je to o tom zažít ho naživo... lidé, kteří jsou na stadionu, mohou pak říkat: byl jsem tam, abych viděl Messiho.”

Leo Messi včera vstřelil svůj 44. a 45. gól této sezony, přičemž naskočil do 42 utkání v rámci všech soutěží. Kromě toho má na kontě také 21 asistencí a Ferdinand si myslí, že Barcelona s Messim může porazit kohokoliv. „V druhém zápase to byla pomsta, byl smrtící. Lidé sice mohou říkat, že tato Barcelona není tak dobrá jako ty předešlé, ovšem s ním v týmu mohou porazit úplně kohokoliv.” 

Zdroj: tribuna.com
Foto: tribuna.com

Komentáře

LukePewcra

4
2019-04-17 16:43:06

Něco na tom bude že včera to byl nejlepší výkon messiho v zápase jaký jsem kdy viděl

Pajinos

2
2019-04-18 13:40:43

ten Rio z Lea dobře nemůže - líbilo se mi, jak onehdá popisoval vzájemné souboje z finále ve Wembley tuším :D ale je fajn, že to bere takhle s nadhledem, stejně jako třeba Beckham, když končil v PSG - to není jak senilní Pelé s nafetovaným Maradonou a další „experti“

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.