Luis Suárez se po středečním gólu do sítě Liverpoolu nerozpakoval a svou první trefu v Lize mistrů v tomto ročníku náležitě oslavil. To však naštvalo fanoušky Liverpoolu, kteří jako by nyní hledali jen záminky a výmluvy, proč prohráli - v současnosti sociální sítě například obíhá petice za dodatečné potrestání Lionela Messiho, který měl údajně dát úder Fabinhovi těsně před jeho mistrovským přímým kopem. Bohužel to, že Fabinho nedovoleně bránil ve hře, již tyto fanoušky nezajímá. A neberou v potaz ani ten fakt, že se ohánějí tendenčním záběrem a na jiné neberou ohledy...

Zpátky ovšem k Suárezovi. Toho na Anfield Road čeká s jistotou vypískání, nicméně za Luisita se postavila poměrně nečekaná osoba... José Mourinho. Bývalý kouč Realu Madrid naopak na uruguayském útočníkovi vyzdvihl jeho vítěznou mentalitu a také to, že si s gólovou oslavou vůbec nedělal hlavu. „Suárez udělal něco, co si myslím, že je dobré - miluju to,” řekl Mourinho během pozápasového rozboru pro Russia Today.

„Mnoho hráčů v dnešní době hraje někdy tak, dokonce i v emočně vypjatých momentech, kterými přesně takové góly jsou (na které se tak těšíme), že se starají hlavně o svou image - o takové momenty, kdy si lidé řeknou: oh, hezké fair-play, když hraje proti týmu, v němž několik let působil a který tak miloval... To však v těchto 90 minutách neplatilo. A na těchto 90 minut Suárez zapomněl, že kdy za Liverpool hrál,” vysvětlil Mou„Jedinou věcí, na kterou byl plně koncentrován, byl ten zápas - odvést si svou práci, dojít do finále, vyhrát Ligu mistrů. Vstřelil gól a pak ho oslavil. Stál proti lidem, které zřejmě měl moc rád, a kteří zřejmě s ním hned po zápase hovořili. Neuvěřitelný, neuvěřitelný přístup,” řekl Mourinho, který byl ze Suáreze jednoduše nadšený.

Paradoxní je, že se jednalo, jak již bylo zmíněno v úvodu, o Suárezův první gól v Lize mistrů v této sezoně. Byl to také 500. barcelonský gól v této soutěži. To si jednoduše oslavu zasloužilo. 

Zdroj: tribuna.com, twitter.com (účet Messi World)
Foto: tribuna.com

Komentáře

GarryWeed1

8
2019-05-03 20:09:40

Zrovna od Moua je to fakt kompliment :-D.... ale vyjimecne s nim i celkem souhlasim :-)

Romca

0
2019-05-03 21:55:06

Docela mě to překvapilo od Suareze, čekal jsem, že spíš slavit nebude a on taková oslava :D

jorge78

3
2019-05-04 06:27:20

Mou má tentokrát pravdu.Suarez hrál v Liverpoolu 3 roky a u nás je 6tým rokem. A mám pocit, že z kádru Live. pamatuje akorát Hendersona. Tak jakej pak soucit..........!!!

Pajinos

3
2019-05-04 10:41:27

vždyť Suárez sám před zápasem vysvětloval, že pokud dá gól, tak bude slavit, tak nechápu kohokoliv, kdo je překvapený z toho, že to slavil - je to semifinále Ligy mistrů a nějaká náklonnost těch fanoušků Liverpoolu mu výplatu měsíčně neposílá :) za mě naprosto logické a jak píše i jorge, Anglie je pro něj minulost a od mala chtěl hrát za Barcelonu, tak proč by si nemohl oslavit gól v pokročilé fázi prestižního evropského turnaje ;)

Hermano

3
2019-05-04 12:11:01

hlavně když dal naposled gól před 838 minutama tak bych taky slavil :D

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.