Zranění Ousmana Dembélého

Vypadá to, že utrpěl svalové zranění. Musíme počkat do zítřka (vyjádření proběhlo včera, pozn. přek.). Ousmane je pro nás samozřejmě velmi důležitým hráčem a jeho ztráta v souvislosti s nadcházejícími zápasy je vážnou nepříjemností. Álex Collado si odbyl svůj debut, jelikož jsem nechtěl hřiště pouštět Coutinha, abych zbytečně neriskoval.

Jean-Clair Todibo

V jeho případě se o ničem neví. Podstoupíme potřebná vyšetření a může se ukázat, že to je jen drobná bolest.

Zhodnocení utkání

V prvním poločase jsme hráli dobře a byly časy, kdy jsme v tomto duelu dominovali. Vytvářeli jsme hodně nebezpečí, ale scházely nám jasné šance. Jakmile se soupeř poprvé prosadil, ucítil, že by mohl vyhrát. Nedokázali jsme jim na to odpovědět.

Bez šancí na vstřelení branky

Hráli jsme se spoustou nových hráčů v sestavě a bylo pro nás obtížné dostávat se do vápna protivníka. Ve druhé půli jsme si nevygenerovali dostatek příležitostí, které jsme měli vytvořit, abychom dali gól. Scházelo nám trochu, abychom v první půli dotáhli naše útoky.

Arthur Melo

Aby Arthur mohl hrát na této pozici, potřebuje trochu více odhodlání a síly. Je jasné, že když získá více zkušeností, dokáže se vyvinout a převzít tuto pozici.

Pozitivní zpětná vazba

Od vašich hráčů vždy něco očekáváte, ačkoliv je těžké, aby všechno fungovalo správně. Umtiti zahrál dobře, stejně jako Wagué či Cillessen.

 

Video

 

Vyjádření Ernesta Valverdeho, Carlese Aleñi, Riquiho Puiga a Álexe Collada po venkovním ligovém utkání proti Celtě Vigo (4. května 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com

Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.