Riqui Puig

Porážka nás vždy otráví a nejsme s ní spokojení, ale pořád to byla šance od trenéra, kterou musíme využít. Neuspěli jsme, ale jsme celkem spokojení s prací týmu.

Valverde je borec. Je obtížné vést takové hráče a vede si v tom velmi dobře. Hodně mi radí a tak mladý kádr A-týmu o něm hodně vypovídá. Trenér důvěřuje mladým hráčům.

Největší ránou v dnešním (vyjádření proběhla včera, pozn. přek.) zápase byla zranění. Dembélé a Todibo a nyní nás čeká nejdůležitější část sezóny. Určitě ale budeme pokračovat směrem dopředu.

Carles Aleñá

Odehráli jsme dobrý zápas a postavili se výzvě co se přístupu k tomuto duelu týče. Musíme však poblahopřát rivalovi, který také odehrál skvělé utkání a získal vítězství.

Nyní musíme myslet na budoucí zápasy. Přijeli jsme do Viga odehrát dobré utkání, ale po první brance soupeře a penaltě se vše zkomplikovalo.

Obecně vzato jsme si v každé formaci vedli dobře. Obrana byla také pozitivní při pohybu s míčem. Dnes nám možná chyběla poslední, rozhodující tečka v zakončení.

Nejhorší zprávou dnešního dne jsou bez sebemenší pochyby zranění našich hráčů. Dembélé je pro nás velmi důležitým na konci sezóny a doufáme, že jeho zranění nebude vážné. Vím, že Ousmane něco cítil ve šlaše, ale pořád nevíme, co přesně se přihodilo.

Àlex Collado

Byl jsem více nervózní, když jsem se šel rozcvičit, ale jakmile jsem se dostal na hřiště, tak jsem byl i díky pomoci mých spoluhráčů klidnější.

To je špatná zpráva a hlavně když se to stane spoluhráči z týmu. Zranění je nejhorší věc, která se může hráči stát.

V roli trenéra je Valverde borec. Dokáže dobře vést kabinu a to není tak snadné. Ernesto mi vždy říká, ať hraji tak, jako v béčku.

Cítím se volněji, když se pohybuji doprava a mohu vytvářet akce směrem do středu.

Na konci dne dobře víme, že jsme hráči rezervy.

Moussa Wagué

Nehráli jsme špatně, ale prohráli jsme. Bylo to pro nás těžké. Po mém zahrání se kopala penalta, i když jsem to tak nechtěl. Neměl jsem štěstí, ale takový je fotbal.

Myslím si, že jsem hrál dost vysoko a očekává se to ode mě. Pomalu se určitě čím dál tím více zlepším. Byl jsem blízko své první brance, ale bohužel brankář vyběhl z brány a všechno skončilo tak, jak to skončilo. Doufám, že příště uspěji.

 

Video

Vyjádření Ernesta Valverdeho, Carlese Aleñi, Riquiho Puiga a Álexe Collada po venkovním ligovém utkání proti Celtě Vigo (4. května 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com

Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.