Frenkie de Jong vyhrál v neděli svou první trofej v dresu Ajaxu, když v domácím Nizozemském poháru porazil svůj bývalý celek Willem II. 

Po utkání byl de Jong pochopitelně velmi nadšený, nicméně připomenul, že před jeho týmem jsou ještě i další výzvy jako například zisk treblu. Ajax totiž stále může vyhrát Eredivisie i Ligu mistrů.  „Tohle je má první trofej s Ajaxem,” rozzářil se nizozemský reprezentant před tím, než se stočila řeč k Lize mistrů, ve které bude Amsterdam hrát odvetné utkání proti Tottenhamu. Ajax si z Londýna přivez výhru 1-0 a je tak možné, že si zahraje ve finále proti svému budoucímu zaměstnavateli: Barceloně. 

„To by bylo hodně speciální, ale ve skutečnosti o finále nechci hovořit. To by nebylo uctivé vůči Tottenhamu, ještě stále máme rozdělanou práci. Musíme se oproti výkonu z minulého týdne zlepšit. První poločas hry byl v Londýně dobrý, během toho druhého už hráli více na naší polovině, ale my jsme jim nic nedarovali,” uvedl budoucí hráč Barcelony.

S trofejí pro vítěze Nizozemského poháru v ruce de Jong dodal: „Teď chceme víc, nespokojíme se pouze s jednou trofejí...”

Zdroj: sport-english.com
Foto: skyports.com

Komentáře

Gazdo

8
2019-05-06 19:25:10

Najvacsia vyzva jeho kariery aj tak bude posadit rakitica

Hermano

3
2019-05-06 19:48:58

:Ddd

barcelonista29

0
2019-05-06 22:03:53

To sa pri Ernestovi javí ako mission impossible :D za takú úlohu by sa ani Tom Cruise nehanbil :D

Pajinos

0
2019-05-07 14:42:38

pokud nebude hrát lépe, pak pro to nebude mít Ernesto důvod, každopádně nehrajeme ve dvou soutěžích - pokud uspějeme v Lize mistrů, tak to máš další 3 zápasy navíc (1 Super Cup + 2 na MS klubů) a už tak jich máme hrubě přes 50 ... dostane se na každého, chce to jen trpělivost a věřím, že Frenkie bude budoucností klubu (stejně jako De Ligt snad)

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.