Luis Suárez

(opakování Říma) „Musíme být velice sebekritičtí. Podruhé se stalo totéž a my si nemůžeme dovolit udělat stejnou chybu dvě sezóny po sobě. Máme spoustu věcí ke zhodnocení a přemýšlení.

(Liverpool) „Udělal to, co chtěl a rychle se prosadil. Od první do poslední minuty věřil v postup.

(Ernesto Valverde) „Jsme fotbalisté. Trenér naplánoval taktiku na první zápas a snažil se o ní i nyní. Omlouváme se za náš přístup a za to, co šlo vidět na hřišti.

(roh při čtvrté brance) „Zahráli jsme to jak přípravka. Nyní bude třeba přijmout veškerou kritiku, která na nás teď poletí.

Jsme velmi smutní a ublížení. Jsme profesionálové.


Luis Suárez nezažil povedený návrat na Anfield

Sergio Busquets

Soupeři byli lepší než by a od samotného počátku si šli za vítězstvím. Bylo pro nás obtížné odolat jejich tlaku a to hlavně na začátku obou poločasů. Když dá Liverpool gól, hraje velmi vysoko a horko těžko se přes něj dostává. Měli jsme příležitost dát branku, kterou jsme potřebovali, ale ani ta nám nevyšla.

Omlouvám se fanoušků kvůli tomu, že se znovu stalo to, co v Římě. Je to velká rána vypadnout po získání takto dobrého výsledku z prvního zápasu.

Šlo trochu o chtíči po vítězství. Když druhý tým takto tlačí a nesbírají se odražené míče nebo se nevyužijí šance, soupeř se dostává výše a výše a začíná to být těžší a těžší. Kdybychom dali gól, všechno se změní a myslím si, že jsme k tomu měli příležitost. Teď je těžké cokoliv říkat a nebudu zde vyvádět závěry.

(čtvrtý gól) „Byla to chyba nás všech. Hleděli jsme a soupeř byl chytřejší než my. Jeden hráč zůstal neobsazený.


Gerard Piqué a Sergio Busquets po jedné z inkasovaných branek

 

 Video

Luis Suárez, Sergio Busquets a Ernesto Valverde po odvetě semifinále Ligy mistrů UEFA proti Liverpoolu (7. května 2019)

 

Zdroj: fcbarca.com, uefa.com
Foto:
fcbarcelona.com, uefa.com
Video: fcbarcelona.com

Komentáře

cukr86

3
2019-05-08 14:49:34

Takhle by to nezahrála ani přípravka. Absolutně na to nezareagovali. A to před zápasem vždycky tvrdí, že jaou připravení. Kolik tam těch hráčů bylo? Ani jeden nezareagoval. O Suarezovi raději ani nemluvím. Jsem asi jeho největší kritik. Kdyby tam byl jiný trenér, tak už dávno leští jen lavičku. Se ani nedivím, že má takové problémy dát v evropě gól.

Martin777

5
2019-05-08 15:38:23

Suarez za 2 poslední roky v LM 2 góli. Neříkám... dost na hřišti dře, ale ta produktivita je ubohá.

Pajinos

1
2019-05-09 12:49:03

přestalo se mluvit o Timovi Wernerovi, což je dle mého velká škoda, ten by byl určitě velkým přínosem i do budoucna :) spolupracoval s ním Messi, odzkoušený ve kvalitní lize i pohárové Evropě, příští rok mu končí smlouva čili by nebyl extra drahý ... uvidíme, kdo dorazí

Martin777

0
2019-05-09 15:17:49

Wernera mám i já vysněného jako nástupce Suaréze a souhlasím s tím co napsal Pajinos o něm ještě bych přidal co by se mě na něm líbilo, že by to byl "normální " hráč. Už nechci koukat na ňáké trapné extempore. Ne jako Suaréz do kterýho když někdo šťouchne, tak se svalí, jak kdyby dostal bejzbolkou nebo když on někoho sprasí, tak se tomu strašně diví co to rozhodčí písknul, prostě herečka na entou.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.