Trent Alexander-Arnold

Byl to zkrátka instinkt, jeden z těch momentů, ve kterých vidíte možnost. Gini je top hráč a dal dvě branky. Jde o jeden z těch okamžiků, na který budou všichni pamatovat.


Divock Origi slavící jednu ze svých branek

Andrew Robertson

Do finále jdeme my a to je hlavní. Teď mě nezajímá mé zranění. Už jsem to tuto sezónu říkal několikrát, ale můj bože, to je tým! Věřili jsme. Mnoho lidí nás odepisovalo, ale v kabině jsme věřili, že pokud se nám povede dobře začít, dokážeme to.

Díky Origimu jsme měli dobrý start a zbytek už je historie. Alisson vytáhl několik neuvěřitelných zákroků. Všechna čest všem klukům.


Nutno dodat, že atmosféra sehrála včera velkou roli

Divock Origi

Bojovali jsme a věděli, že dnešní (vyjádření proběhla včera, pozn. přek.) večer bude speciální. Chtěli jsme toho doáhnout pro zraněné kluky. Těžko se to popisuje.


Jeden z hrdinů včerejšího zápase při odchodu zpátky do šaten

Jordan Henderson

Víra v kabině je neuvěřitelná. Věděli jsme, že se nám něco takového povede a na Anfieldu je to dnes pro fanoušky a všechny kluky speciální večer, jeden z těch nejlepších. Už jsme zažili podobné, ale tenhle je z nich nejlepší. Všichni byli nereální. Nemyslím si, že nám mnoho lidí dávalo šanci a před zápasem jsme věděli, že to bude těžké, ale pořád možné. Bylo úžasné, jak jsme všichni věřili a šlo to vidět. Chtěli jsme rychlé začít, dali jsme brzký gól, který nám pomohl, ale nebylo to jen o něm. Celkově jsme útočili na soupeře a dostávali jej pod tlak. Barcelona má fantastický tým, nicméně my věděli, že pokud ze sebe vydáme to nejlepší, ukážeme charakter a srdce, budeme mít šanci něčeho dosáhnout. Nedokáži vyjádřit mé úplné uznání hráčům trenérům, realizačnímu personálu ... všem. Neuvěřitelné.


Radost liverpoolských hráčů po dalším gólu

Georginio Wijnaldum

Byl jsem naštvaný, že mě Klopp nechal na lavičce. Věřili jsme od začátku, že dokážeme vyhrát 4:0 a lidé z venku nevěřili, že to je možné.


Georginio Wijnaldum a Xherdan Shaqiri

 

Zdroj: fcbarca.com, uefa.com
Foto:
uefa.com

Komentáře

momo9

4
2019-05-08 13:17:39

bohužial zasluženy postup. Lpool bol jasne lepší a aj v prvom zápase, len mali smolu. Verím a dúfam že po tomto Valverde rezignuje, pretože sa očividne po fiasku s Rímom nepoučil. Hrať každy dôležitý zápas s tromi defenzívnymi záložnikmi je tak nebarcelonské. Po tomto vysledku sa mení aj pohlad na hráčov, nakoniec by som predsa len nechal odísť aj Raketu a dokonca aj Busquetsa, očividne je potrebná velká zmena.

Reekwon

7
2019-05-08 13:54:18

Busquets na jisto neodejde, není pro to důvod, ale bylo vidět, že jakmile soupeř přitvrdí, má Busquets problémy. Rakitiće bych prodal okamžitě, ten bude v příštím ročníku zabírat jen místo. Snad přijde i coach, který se nebude bát hrát odenzivně.

barcelonista29

-3
2019-05-08 14:41:13

Ja by som k Rakiticovi pribalil aj Roberta :D

Martin777

9
2019-05-08 15:45:02

Roberto by mohl přejít zpět do zálohy a na pravém beku by mohl být v příští sezóně Semedo a Waqué. Rakitiče mám rád, ale měl by odejít a musí dostat šanci mladá krev. Busquets doufám, že u nás ukončí jednou kariéru.

Hermano

6
2019-05-08 17:30:19

Včera jsem absolutně neměl na to sem jít... asi nemusim psát jak moc jsem zklamanej a jak zničenej z toho co se včera (ZASE) stalo. Každopádně jsem se koukal na ty góly ještě jednou a jak tady psal Pajinos u předchozích článků neni to vina jen Ernesta. U prvního gólu nechápu co udělal Alba a následně zbytek obrany... jak může obrana nechat projít Hendersona(!!!) jak nůž máslem? Proč mu to Lenglet nebo Piqué neodkopli sakra? Druhej gól taky. Naprostá laxnost obrany a zálohy,snad jen Vidal se pokusil tomu zabránit,jinak všichni jen koukali. Marc tohle taky mohl chytit ale za to co už vychytal mu to snad ani nejde vyčítat. Třetí gól - Piqué(194 cm) a Lenglet(186 cm) jen přihlíželi jak jim Gini(175 cm) vyletěl nad hlavu a zavěsil to do šibenice jak Ronaldo. Co to sakra bylo?! A ten čtvrtej gól snad ani nekomentuju...

Závěr: Valverde rozhodně neni jedinej viník,hráči ten zápas absolutně nezvládli,každopádně by se z toho měli vyvodit nějaký důsledky a to zřejmě odchod Valverdeho a i několika hráčů. Takhle to zřejmě nepůjde. Dlouho jsem za Valverdem stál ikdyž to nebylo ideální protože výsledky měl. Jenže LM už jsme nevyhráli příliš dlouho na to že máme v týmu jednoho ze dvou nejlepších hráčů na světě a takhle jí prostě nevyhrajeme. Takže díky za dva doubly a hodně štěstí do dalšího angažmá.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.