Carles Pérez nastoupil na poslední čtvrthodinu utkání na Ipurúe v Eibaru, které skončilo remízou 2:2. Na zádech měl tento Katalánec číslo 43 a figuroval na levé straně útoku, kde s ním operovali Lionel Messi a Sergi Roberto.

Pérez je tak 8. hráčem z La Masie, který si v tomto ročníku připsal svůj první start v hlavním výběru po Riquim Puigovi, Moussovi Waguém, Abelu Ruizovi, Álexi Colladovi, Juanu „Chumimu“ Brandárizovi, Juanu Mirandovi a Jorgem Cuencovi.

Je to něco, o čem jsem snil od doby, kdy jsem byl malý kluk. Jsem velmi šťastný, že mi trenér dal tuto šanci a pokusím se jí co nejvíce využít,“ pravil hráč, který přišel do mládežnického systému FCB z Espanyolu v roce 2012 jako člen kádru do šestnácti let.

 

Zdroj: fcbarcelona.com
Foto: fcbarcelona.com

Komentáře

Venca92

4
2019-05-21 09:16:44

to je jen tak na oko. nic to neznamená, do týmu se nezapracuje. jen si to připíše do statistik a kámo barto se jí pak ohradí někdy. jak babiš s grafama

Pajinos

0
2019-05-23 14:37:10

no a kdyby vůbec nenastoupil, tak se zas píše o tom, jak se u nás už nedává šance mladým :D pevně doufám, že Carles bude jedním z těch, kteří konečně prorazí - i kdyby to bylo za pár let :)

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.