Byl tento zápas zkouškou před finále Copy del Rey?

Všechny zápasy k něčemu slouží. Dnešní (vyjádření proběhlo včera - pozn. přek.) střetnutí bylo odlišné od toho, co nás čeká v sobotu, protože jsme o nic nehráli. Rozloučili jsme se s LaLigou a myslím si, že první poločas byl poměrně dobrý. Vypořádávali jsme se s tlakem ze strany protivníka a v druhé půli jsme měli více obtíží a zaznamenaných nebezpečných ztrát. Udržujeme tým ve stavu aktivity před finále a odcházíme s remízou. Podle mého jsme ligový ročník završili dobře.

Před druhým týmem máte náskok 11 bodů a před třetím 19. V LaLize jste byli fantastičtí.

Bilance je velmi dobrá, ale před pár týdny jsme dostali trofej, tak na to zapomenete. V některých kolech první poloviny jsme měli nějaké potíže, ale pravidelnost z nás učinila mistry.

Messi znovu úřadoval.

Protivníci nastavili vysoký presink a hráli riskantně. Využívali jsme toho, když jsme procházeli přes jejich linie. Ať už získá Zlatou kopačku kdokoliv, Messiho čísla hovoří za vše.

Jak se cítí Nélson Semedo?

Doufáme, že dobře. Musel jít do nemocnice. Snad to byla jen rána.

Jak probíhá rehabilitace zraněných hráčů?

Vypadá to, že Marc bude připravený na finále Copy del Rey. Nevím, jak to bude v případě Coutinha. Než se uzdraví Ousmane Dembélé, bude to mít těžké. Netuším, jak tomu bude u Arthura, který dva měsíce cítil bolesti a musel přestat. Musím zhodnotit, jakou sestavu nasadím v poháru.

 

Video

Vyjádření Ernesta Valverdeho, Sergiho Roberta a Carlese Péreze po venkovním ligovém utkání proti Eibaru (19. května 2019)

 

Zdroj: fcbarcelona.com, fcbarca.com
Foto: fcbarcelona.com

Video: fcbarcelona.com

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.