Londýnská Chelsea se během následujících týdnu bude zřejmě muset vyrovnat s odchodem své největší hvězdy, Edena Hazarda, který podle všeho zamíří do Realu Madrid. Přirozeně tak bude chtít Maurizio Sarri adekvátní náhradu a tou by měl být Philippe Coutinho, který není podle různých zdrojů v Barceloně spokojený. 

Vše však bude záležet na rozhodnutí arbitráže ohledně odložení trestu, který Chelsea před pár měsíci obdržela. Rozsudek byl již vynesen a to dvě přestupová období bez možnosti nákupu, stejný trest kdysi potkal i Barcelonu a té bylo vyhověno ohledně odložení, totéž se čeká i u Chelsea. Pokud by žádost vedení londýnského klubu uspěla a v tomto přestupovém okně by ještě mohla přivádět hráče, tak právě Coutinho bude hlavním přestupovým cílem, který by měl zalepit náhradu za Edena Hazarda. 

Barcelona je prodeji Philippe Coutinho otevřená především pro to, že by se měl na Camp Nou dle španělských novin stěhovat Antoine Griezmann, což je další hráč do ofenzívy, která by se tím dostala do menšího přetlaku. Chelsea udajně zvažuje Barceloně předložit nabídku ve výši 144 milionů liber, což do velké většiny pokryje právě prodej Edena Hazarda. 

Zdroj: metro.co.uk
Foto: zimbio.com

 

Komentáře

Luis

-1
2019-05-31 14:32:27

Tak to by bylo nejlepší řešení pro všechny! On se u nás evidentně trápí a pod Valverdem se jeho situace nejspíš nezlepší!

Luis

-9
2019-05-31 14:33:04

a sedmičku vezme ten, komu byla předurčena :-) :-P

Reekwon

top komentář
21
2019-05-31 14:52:28

Pod Valverdem se jeho situace určitě nezlepší, pokud někdo z klubu nevystoupí a neřekne, že Coutinho prostě není levé křídlo a že by tam hrát neměl.

Luis

5
2019-05-31 15:10:36

souhlasim, ale někdy dělal individuální chyby a špatný vyhodnocení situací a navíc zrovna dvakrát nejel na krev. Prostě si to celý nesedlo! Možná, že pod jiným trenérem by to vyšlo, ale teď je všechno v prdeli. Jeho forma, vztah s fanouškama atd. on ve svojim zájmu by měl jít pryč.........

Reekwon

top komentář
18
2019-05-31 15:17:50

Teď se nabízí otázka, proč ty chyby ale dělá? Odehrál několik fantastických zápasů, takže lidi vědí, že to v noze má, ale jestli to není tou pozicí na hřišti. Ztrácí míče protože jeho pozice krajního útočníka ho nutí přeházet přes hráče a na to on není stavěný. Iniesta taky nikdy nějak extra na pozici křídla nezářil, když tam musel hrát, ale zahrál tam dobře, protože byl třeba ve formě a odehrál na křídle 5-6 zápasů za sezónu. Coutinho přitom v záloze odehrál letos jeden zápas v pozici záložníka a to ještě ke konci zápasu. On přišel jako náhrada za Iniestu, ne za Neymara.. Ani v reprezentaci nehraje Coutinho na křídle a v Liverpoolu stejně jako Iniesta dříve u nás, když zkrátka nebyl na křídle hráč.

Luis

top komentář
13
2019-05-31 15:32:05

ty zápasy ze začátku byl luxusní, nechápu. Měl bejt náhradou za Iniestu, nakonec tam hrál minimálně, taky nechápu. Ale to je stejný jako Roberto se měl vrátit do zálohy a taky nic! Je to škoda...........

Leonidas

top komentář
22
2019-05-31 16:47:42

Naprosto souhlasim s Reekwonem, kdyby hrál tam kde má a dostal určitou volnost, kterou iniesta v tý záloze měl, byl by perfektní. Problém je v tom že valverde potřebuje celou zálohu k bránění, kreativita se tam neuznává..o tu se má starat jen Messi, to bohatě stačí asi...proto Coutinho je podle mě takovej mdlej, protože trenér po něm chce něco v čem nevyniká, naopak je podprůměrnej...a to v čem je nejlepší, tak to má na hřišti zakázaný...a podle toho pak na tom hřišti vypadá..neřikám že je to dobře, dobrej hráč by se měl umět přizpůsobit, ale Valverde z něj neumí dostat to nejlepší..jak to umí z hráču dostat třeba pepa nebo klopp...myslím že barcelu čekají špatné chvíle pokud valvi opravdu zůstane ještě rok, ze kterých se bude dlouho zvedat..

Reekwon

0
2019-06-01 00:34:58

Napsal jsi to skvěle..

Martin777

top komentář
13
2019-05-31 15:11:16

Coutinhovi to pod Valverdem nejde, stejně je na tom Malcom a nezáří ani Dembélé i když ten to má i dost spojený se zraněním. Všechno mladší techničtí hráči. Jestli máme koupit někoho, kdo bude pod Valverdem zářit, tak by měli koupit rozhodně Nainggolana to je hráč podle jeho gusta :-/.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.