Bývalé barcelonské hvězdě se moc nelíbí, že Barcelona v teoretické rovině uvažuje o podpisu Antoina Griezmanna. Ve skutečnosti, kdyby si on sám mohl vybrat, raději by vzal zpět Neymara, řekl v rozhovoru pro cadena COPE.

Neymar a Griezmann

"Neymar má výhodu, že je všestranný a může si chodit pro míče do hloubky pole, je kompletním hráče. Griezmanna si musí míč najít. A hlavně, odchází nebo zůstává? Nelíbil se mi tento druh příběhu, je to dobrý hráč, ale profil hráče by měl být jiný. Pokud se mě zeptáte zda Neymar nebo Griezmann, dávám přednost Neymarovi."

Sezóna

"Řekl bych, že byla pozoruhodná. Tenhle tým musí minimálně vyhrát titul a pokud vyhrajete ligu, je to skvělá sezóna. Triplete to není, ale Barça měla dobrou sezónu, oba poslední zápasy za 15 dní byly těžké, hráči byli velmi blízko. Velká škoda."

Kritika Valverdeho

"Nejjednodušší věc, je kritizovat trenéra. Ale já jsem byl také trenér a ti, kteří prohrávají a vyhrávají, jsou hráči, se všemi taktikami, které můžete udělat. Pokud se polovina týmu odpojí, trenér nemůže dělat nic."

Technická kontinuita

"Bude dobré Valverdeho udržet. To co se stalo bylo, že jsme létali příliš vysoko. Média v polovině sezóny mluvila o Triplete a tým šel od té doby dolu."

Revoluce v týmu

"Nejsem zastánce velkých změn, ale musíte samozřejmě dělat změny a je vždy zajímavé měnit hráče, jenže by měla Barça hledat trochu jiné hráče, než které hledají v současnosti."

Coutinho

"U Coutinha se stalo něco zvláštního, na začátku měl pět nebo šest mimořádných zápasů a fungovalo to, pak se trochu demoralizoval a snížil své výkony, je příliš dobrý a něco postrádá. Je to moc dobrý kluk a jako hráč má na barcelonskou úroveň."

Nové dresy

"V životě se všechno mění. Teď vidíte Barçu ve žluté, růžové, ve všech barvách. Je to móda a obchod. V zásadě mám rád klasiku, ale už jsem trochu starý."

Komentáře

Reekwon

4
2019-06-05 12:10:56

Osobně taky volil Neymara.. Každý dělá chyby, on se rozhodl, že odchod je pro něj tou nejlepší volbou - nevyšlo to. V Barceloně snad není hráč, se kterým by měl problém i se Semedem se usmířil těsně před odchodem. Naopak Griezmanna polovina kabiny nechce, kvůli tomu, jak se zachoval minulý rok a já ho taky v klubu nechci. Uvidíme, co nám noviny ještě přinesou, zatím je to hned z kraje offseason hodně pestré :D

Leonidas

2
2019-06-05 12:30:12

Kdo by chtěl radši Griezmanna než Neymara je blázen...kdo neodpustil Neymarovi nemůže odpustit ani Griezmanovi za to co předved za šaškárnu loni..a fotbalově se tihle 2 nedají rovnat..griezmann byl dobrej 2 roky zpět..teď už stagnuje..neymer je herně uplně někde jinde

Jhonys

7
2019-06-05 12:27:13

Neymar je z mého pohledu naprosto nereálný přestup, a to kvůli jedné věci: finance. Ať už samotná částka za přestup, nebo plat - my na něho prostě v nemáme (za předpokladu, že chce vedení kádr posílit i jinak). Přiznejme si, že jeho platové požadavky by byly daleko jiné než u Griezmanna, který je ochotný jít níž než minulý rok.
Další věc - muselo by se nějak vyřešit ta jeho žaloba na klub.. Jo, dejme tomu, že bychom mu ten styl odchodu odpustili, ale nejde jen tak přejít to, že on (pokud teda vím) požaduje po klubu 30 milionů eur - za což na klub podal tu žalobu. Nepředpokládám, že by mu je klub chtěl vyplatit a pokud ano, tak by jim už fakt j**lo. <br>
A úplně poslední věc k němu - tyhlety v pravidelných intervalech opakující se spekulace o tom, jak je Neymar smutný, chce do FCB a píše si se Suárezem a Messim jsou podle mě vypouštěny kvůli tomu, aby se přenesla pozornost od reálných problémů v klubu k něčemu takhle lákavému. Jak to celé dopadne? :D Neymarův tatík patrně stejně zase vystoupí a řekne, že to jsou celé nesmysly...

Reekwon

0
2019-06-05 12:51:48

Že si Neymar píše s Messim a Suárezem řekl sám Messi v televizi :D

Jhonys

0
2019-06-05 13:05:41

myslel jsem to, že jim píše o tom, jak se chce strašně moc vrátit ;)

Martin777

9
2019-06-05 15:07:21

"Sezóna" mě je celkem ukradenej ňákej tripl. Spíš jde o to, že po nevím kolik spousty let se nedá koukat na fotbal týmu jako je FC Barcelona. Barcelona má tolik úžasných fotbalistů a hraje v 70-80% odporný zápasy.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.