Právě skončená sezona 2018/19 byla pro Samuela Umtitiho velkým testem, nicméně francouzský stoper uvedl, že se v létě z klubu odejít nechystá.

Umtiti již není v Barceloně hráčem základní sestavy, neboť jej v hierarchii přeskočil jeho krajan Clément Lenglet. Důvod je prostý - táhlé zranění kolene, které vyřadilo Umtitiho ze hry na drtivou většinu sezony. Vítěz posledního mistrovství světa se ovšem odejít pryč toto léto nechystá. „Měl jsem těžkou sezonu, ale mám smlouvu a jsem v Barceloně šťastný,” uvedl rodák z kamerunského Yaoundé RTL. „Příští sezonu budu v Barceloně,” dodal dále ke své budoucnosti.

Umtiti, který kvůli již výše zmíněnému zraněné nastoupil v této sezoně pouze do 15 zápasů (konkrétně odehrál 1267 minut), dostal také otázku, která se týkala jeho kamaráda Antoine Griezmanna a jeho možného přestupu do Barcelony. Obránce Barcelony nicméně zůstal neoblomný a žádné podrobnosti neprozradil. „To je dobrá otázka, jestli bude v příští sezoně hrát za Barcelonu, či nikoliv. Pravdou je, že já jsem v šatně nic ohledně tohoto od Griezmanna neslyšel. Možná o tom hovořil, když jsem tam nebyl.” 

Oba hráči se nyní nacházejí na reprezentačním srazu Francie, která v sobotu prohrála zápas proti Turecku 0-2.

Zdroj: marca.com
Foto: marca.com

Komentáře

Beryl

1
2019-06-10 00:05:01

Myslím si, ze bude mít problémy s kolenem i příští sezonu.

Luis

2
2019-06-11 09:05:45

Každopádně, pokud nebude mít problémy s kolenem, tak bude zase super a bude hrát základ! Moc mu to přeju, protože tu první sezonu byl neskutečnej!!! Ale bojim se, že to koleno má v haji........Jestli přijde De Ligt, tak ho beru jako nástupce Pikáče, který dá sezonu, max dvě. Pokud skončí bylo by to skvělé předání žezla a ta sezona by na to byla ideální!

jorge78

0
2019-06-18 18:58:42

Umtiti, pokud bude zdravej, tak za me nejlepší stoper vůbec!Kam sere nějakej De Light!

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.