Ano, je tomu skutečně tak. Generální ředitel Atlética Madrid Miguel Ángel Gil Marín se veškerou vážností prohlásil, že Antoine Griezmann bude hrát od příští sezony za Barcelonu.

Gil Marín byl dotázán právě na budoucnost francouzského útočníka, přičemž se příliš nerozpakoval odhalit jeho další kroky. „Vím přesně, kde bude hrát - vím to už od března. V Barceloně,” uvedl pro Radio Estadio. „Jsou hráči, kteří si myslí, že jsou něco více než tým... musíme vytvořit tým opravdových mužů,” naznačil Gil Marín nespokojenost s Griezmannovým přestupem.

Samotná nová posila Barcelony přitom po zápase Francie s Andorrou uvedla, že je potřeba být ještě chvíli trpělivý na oficiální oznámení. „Musíte být trochu trpěliví. Je ještě příliš brzo. Já jsem ten první, kdo chce odhalit své budoucí plány, ale v tuto chvíli musíme počkat. Nevím, jestli zůstanu v LaLize. Možná za dva týdny budeme vědět víc.” 

Oznámení o jeho budoucnosti tak přišlo dřív, než sám hráč původně chtěl.

Zdroj: sport-english.com
Foto: the18.com

Komentáře

Dody

2
2019-06-12 21:57:03

Pěkně zkažený večer... Už jsem myslel, že nemůže být hůře. Když odečteme pár milionů, tak za to co k nám přijde tenhle ***** tak Real má Hazarda a Joviče.

Jhonys

-1
2019-06-12 21:58:46

zkažený večer? :D vůbec. Konečně pořádná posila, jsem spoko :D

Jhonys

6
2019-06-12 22:06:04

a možná to ještě víc upřesním. Trochu se však bojím toho, že nebudeme zase vědět využít jeho potenciál a budeme hrát Messi - Suárez - Griezmann. Což by teda fakt nemělo být. Ale to už není na nás, ale na trenérovi a právě to je naše velké mínus...

Leonidas

9
2019-06-12 22:32:56

Pořádná posila? A v čem..30tka na krku, hroťák to neni a nejlepši fotbal už má taky za sebou..tuhle sezonu sel hodně dolu..navíc loni předved to divadýlko s trapnym videem jak hrozne chce zustat AM a najednou tohle? Nepochopim..hlavně že se nemoh přivíst Thiago protože kdo jedno uodejde už se nevrátil..ale týpek kterej nás veřejně potopí tak ho za rok kupujem znovu za větší prachy..tragikomedie fakt

Jhonys

3
2019-06-12 22:46:27

30 let mu není, ale chápu, je to jednoduché ho takhle nálepkovat :D on když přicházel Suárez, tak to nikdo nezmiňoval, že je „starý” a přitom přicházel v prakticky stejném věku ;) nejlepší fotbal má za sebou si poznal podle čeho, prosím tebe? :D že měl tuto sezonu pokles, zatímco ty ostatní hrál dobře? :D sice se před rokem stal mistrem světa, dal 4 góly, ale to nejlepší má za sebou, aha :D dobré, tohle asi ani dál rozebírat nebudu.. mimochodem stejně tak nás před rokem potopil Piqué, bez kterého by dokument ani nevznikl, ale na to už se zapomnělo, což? ;) Takže abych to shrnul - ano, konečně pořádná posila.

Hermano

2
2019-06-12 23:58:11

Díky,aspoň někdo tu myslí...

Dody

6
2019-06-13 07:28:27

My jsme potřebovali náhradu za Suáreze a to hlavně i do budoucna a ne týpka, který je jen o pár let mladší a s kterým budeme za pár let řešit totéž. Navíc Griezmann nehraje ani čistě útočníka, ale spíše podhrot, to už je spíše něco jako Messiho pozice. A v situaci, kdy přicházel Suárez, tak to byla gólová mašina, nejlepší střelec Premier League a i přes ty své blikance byl mnohem sympatičtější než právě Griezmann. Pro Suáreze byl sen hrát v Barceloně a u Griezmanna to asi až tak horké nebude, vzhledem k tomu, jak s náma loni vyj*bal. Natočil dokument, kde jako hrdina Altetica zůstává, ale viděl, že tam už mu moc pěnka nepokvete, tak už by najednou rád šel k nám. Jo na MS dal 4 góly, ale 3 z penalty, panečku to je střelec :D A za tu cenu určitě nestojí a to i z důvodů mnou výše vypsaných. Takže už to radši dál nerozebírej ;-) Takže bych to shrnul - na hovno posila a zkažený včerejší večer a dnešní den. Doufám, že se nakonec něco stane a on zámíří třeba do PSG nebo United.

Jhonys

4
2019-06-13 10:50:57

Sorry, ale tady mám prostě jenom pocit, že je to opět jenom o zaujatosti :D z Griezmanna se často dělá pomalu dřevo a béčkový útočník, přitom roky patří k topu. Suarez byl sice gólová mašina, ale sám uznáváš, že měl odlišnou pozici. Navíc už jen stylem hry, jakým hraje Madrid, je jasné, že Griezmann těžko bude mít nějakých 50 gólů za sezónu - naopak tady jde vidět, že je to inteligentní hráč, který se dokáže přizpůsobit taktice svého týmu. Takový Suarez byl v době přestupu jedním z nejvíce hejtovaných hráčů, protože měl za sebou rasistické excesy a kousnutí na MS - prakticky nic horšího už být ani nemohlo, tak nerozumím, o jakých sympatiích k němu vůbec mluvíš :D ty si získal hlavně až svými výkony a přístupem u nás. Já to beru, že Griezmann se chová jak blb, s tím naprosto souhlasím - tím dokumentem to prodělal, ale stejně tak Piqué, bez kterého by to vůbec nevzniklo. Ale na to už se zapomnělo, takže opět dvojí metr :D namísto toho tu chcete Neymara, s kterým se už od začátku táhnou soudní problémy, sám s klubem vymetl nejhorším možným způsobem, ale opět, u něj to najednou neva.. :D navíc byste měli být rádi, že to bude "pouze" za 120 milionů (což je výška jeho výkupní klauzule, takže patrně by tam žádné bonusy být neměly ;)), protože Neymar by mohl stát klidně i 3x tolik, vzhledem k tomu, kdo je jeho zaměstnavatel. A už vůbec nerozumím tomu, když kritizuješ výšku odstupného, že schvaluješ částku za Jovice, který je zatím jen one season wonder a nic ještě pomalu neukázal.. :DMy jsme hlavně potřebovali po letech hotového kvalitního útočníka, který sice může být na vrcholu "jenom" třeba 5 let, ale opět se zde nabízí paralela se Suarezem, u kterého tu vůbec nevadilo ;) takže klidně měj zkažené ještě i další dny, já jsem rád, že po různých experimentech máme pořádnou posilu, která patří k top útočníkům světa :)

Hermano

0
2019-06-13 12:35:51

A co oni s Hazardem? Oni to nebudou řešit taky?? Vždyť je mu taky 28. Griezman je skvelej do kombinace stejně jako Luis. V pozici nevidim problém. Taky Griezziho nemám rad ale Suarez a jeho chování je taky otřesný,ať už jeho dřívější blikance nebo simulace.

Panečku koukni se na jeho statistiky za posledních pět let. Nejdřív budeš koukat s otevřenou hubou a pak možná konečně zklapneš.

Hermano

-1
2019-06-13 12:36:12

Jhonys Amen

Hermano

1
2019-06-12 23:56:33

... tohle mi fakt zvedá tlak ... Hazard je stál 100+65 v bonusech(něco jako Couts nebo Dembélé - ta finální cena je proste 165) a Jovič je stál 65. To je pokud se nepletu 230 milionů eur. 230 - 120 je 110 takže to FAKT není pár miliónů! To je dvakrát Griezman! Nehledě na to že za Hazarda,hráče co měl rok do konec smlouvy vyplázli takovejhle balík(jo Chelsea asi bude mít zákaz přestupu ale i tak) a za jednosezonní hvězdu - která může shořet jak papír - 65 mega. Mě se taky nelíbí že k nám jde ale je to hodně kvalitní hráč na vrcholu svejch sil a za v dnešní době adekvátních cenu. A příště si zjisti fakta, uvědom si souvislosti a až pak začni kritizovat a porovnávat, protože já na tohle fakt nemám abych tu cet takovýhle “názory”.

Ladislav

0
2019-06-13 05:03:28

Hazard stál 100 + 30, většina deníku uvádí tuhle cenu.

Hermano

0
2019-06-13 12:04:26

https://isport.blesk.cz/...

Hermano

-1
2019-06-13 12:07:15

100 základ a 46 v lehce dosažitelných bonusech. To píše sport. Pohybuje se to od 30-65 v bonusech.

Hermano

-1
2019-06-13 12:07:16

100 základ a 46 v lehce dosažitelných bonusech. To píše sport. Pohybuje se to od 30-65 v bonusech.

Pajinos

2
2019-06-13 12:48:42

jako mám tě rád a souhlasím s drtivou většinou tvých názorů, ale zrovna Sportu od Blesku bych nevěřil ani nos mezi očima :D to jen tak na okraj, ne že bych někoho hájil nebo takhle

Dody

1
2019-06-13 07:40:10

Přesně jak píše Ladislav, tak všude se píše 100 + 30 v bonusech, takže nevím, kde si došel k 165. A Jovič je podle transfermarktu stál 60 miliónů eur. Takže to máme základní cenu 160 + v případných bonusech a v případě Griezmanna se spekuluje o částce 125 miliónů eur a to už tedy moc rozdíl není a už vůbec ne na dva Griezmanny ;-) :D Navíc v případě přestupu Griezmanna budou taky určitě nějaké bonusy. V dnešní době je to za Joviče úplně skvělá cena, vzhledem k tomu, že v takovém mladém věku dokázal vstřelit jen v lize 17 gólů a být 3. nejlepší střelec + dalších 10 gólů v Evropské lize, takže ukázal, že to v sobě má. Navíc je to čistokrevný útočník, takže náhrada za Suáreze a ne něco jako Griezmann a navíc má pouze jen 21 let, za což se taky dost připlácí. Takže 60 miliónů za takového hráče je úplně pohádka ;) Takže jediné fakty si příště zjišťuj ty. Griezmann a adekvátní cena? :D Aha :D Když na to nemáš, tak tyto názory nečti, co víc ti poradit :D A radši si piš ty své "názory". ;)

Hermano

-9
2019-06-13 12:25:58

To nejsou případný bonusy to jsou bonusy za prkotiny typu ze budou hrát LM příští rok, že dá gól nebo odehraje 10 zápasů. A ikdyby to bylo jen 30 mega na bonusech, kombinovaná cena těch dvou bude 190 mega což je pokud se nepletu o 70 mega víc.

Tak oni urcite budou nějaké bonusy? A neni to náhodou tak že mu od nejakeho dne klesne vykupka na 120 a my ji zaplatíme?

Je to v pohodě cena ty pohádko. Kdyby ho koupili za 30 tak je to skvělá cena. Opakuju že MŮŽE shořet jak papír. Neunese to jako Paco nebo Gomes. Stát se muže cokoliv.

Já mám všechny fakty zjištěné. Ano adekvátní cena. To je fakt tak sklapni.
Nepamatuju si že bych se tě prosil o radu. “Názory” ze sebe tady tlačíš jen ty :D ale vlastně je jedno co tady napíšu protože ty si prostě zabedněnej kokot :D Běž si radši napsat nejakej názor na svoji ubohou facebookovou stránku ty mentále a příště si pořiď lepší přední kameru až se budeš fotit ty sračko z prdele.

Dody

5
2019-06-13 12:38:05

:D :D :D :D Už podle tvého vyjadřování jde vidět jak si na tom s inteligencí, takže ti něco psát je asi zbytečné, ale tak ještě naposledy. Jasně, v dnešní době za 30 miliónu si můžeš koupit slabší průměr...Sklapnout? No ty ses nám rozjel. V dnešním světě je něco jako svobota slova pokud to nevíš ;-) A kde jsem ti psal nějakou radu, napsal jsem úplně to stejné co ty a v případě, že to byla rada, tak kdo se prosil o tu tvou? I kdyby byla ubohá, tak je necelých 3 tísíce lidí, kteří na ni mají lajk, kteří si to o ní nemyslí a nebo jsou taky "ubozí" oproti tvé "výjimečnosti". Navíc ji mám jen jako chvilkovou zábavu, že tam občas něco dám, protože to nějak více neřeším. Jinak ta fotka je focena v mém prvním ročníku na střední. Nyní jsem v prvním ročníku na vysoké škole, ale nemám potřebu si ji aktualizovat a nějak extra krásná ta fotka být nemusí, nemám ji tam abych tady na lidi jako ty dělal dojem :D A vzhledem k tomu, že ty tam svou fotku nemáš a vyjadřuješ se o vzhledu jiných, tak musíš být úplný "krasavec" :D Jinak přeju příjemný ban, který tě vzhledem k těm slovům, které si použil čeká ;-)

Martin777

6
2019-06-13 17:57:19

Hernano teď co to tady od tebe čtu fakt super. Že si člověk něco takový ho co ty předvádíš přečetl od jiných lidí někde jinde... na jiných servrech vem to čert, ale líbilo se mi, že tady to bylo v 99% slušný, ale koukám, že už je to i tady tyto zamindrákovaný výlevy. Proboha trochu úcty k ostatním lidem tady. Vždyť je to jenom sport proboha.

Dody

0
2019-06-13 12:38:11

Angelavex

1
2019-06-15 05:31:19

Angelavex

0
2019-06-15 05:31:20

Gazdo

-2
2019-06-12 21:59:26

Ok. Oficialne prestavam fandit barcelone. Maximalne si raz za cas pozriem nejaky zapas a zostrihy Leosovych dotykov ale aktivne budem travit cas radsej niecim inym. Nie ze by to bol zly futbalista, to nie je a nebude, ale je to tak nesympaticky had (posledne asi dva tri roky) ze po suarezovi uz dalsieho vazne neznesiem

Dody

-4
2019-06-12 22:11:20

Přesně tak, moje slova.

barcelonista29

3
2019-06-12 22:04:50

Zbytočnejšie sa tých 120M€ nedalo vyhodiť...

Gazdo

0
2019-06-12 22:07:01

Ja musim to sem zase napisat... mna drbne

MUDrAcula

5
2019-06-12 22:16:05

Tak to je super, ještě toho druhýho šaška Rabiota a budeme cirkus Humberto

Romca

0
2019-06-12 23:19:21

Taky nejsem spokojený.. Minulý rok takový divadlo a teď toto ? jsem zvědav, kde vemem ty prachy.. de jong a grizi, to dělá 200 mega..

Hermano

0
2019-06-12 23:59:15

Prodaj Lea do Číny za 500 :Dddddd

Ladislav

0
2019-06-13 05:04:42

Zbude vůbec ještě na De Ligta? Bartomeu vykradne banku?

Martin777

top komentář
10
2019-06-13 05:06:52

120 mega za 28 letého hráče nechutná cena. Taky my nepřijde moc sympatický, jak se choval v posledních letech obzvláště ve spojení s Barcelonou...chci do Barcy nechci do Barcy...chci do Barcy. Byl bych radši, kdyby šel do PSG. Pokud je to pravda, doufám, že toto léto odejde Suaréz.

vikinecek

4
2019-06-13 11:18:21

Nie som nejaký jeho veľký fanúšik, ale veľa kvalitnejších hráčov na trhu k dispozícii nie je ( osobně ľutujem, že sme sa nepokúsili sem pritiahnúť Hazarda, alebo možno len o tom neviem). Cenu neriešim, neplatím to ja, a po tom, koľko sme dali za Coutinha či Dembeleho by som ani inú cenovku nečakal bohužiaľ. Skor ide o to, že typovo mi príde, že Griezmann je najlepší, ak hraje vedľa klasického hroťáka typu Costa, čož u nás bude znamenať, že po prípadom odchode Suaréza nebude on tým, kto ho nahradí, ale budeme zháňat niekoho k nemu. Čiže ak naozaj dojde, tak v budúcej sezone naskladať na ihrisko Messi, Suaréza a Griezmana nebude ľahké s ohľadom na to, ako hraje Messi a na to, že by to chcelo niekoho na ľavé krídlo. a že by hral naľavo Dembele a do toho ešte vyššie spomínaná trojica, to sa mi nezdá...Inými slovami, neviem, či toto je presne posila, ktorú potrebujeme, resp. viem, myslím, že není.

Gazdo

1
2019-06-13 14:45:40

Chalani nenadavaje si tu preboha. Konecne odisiel ten Citizien s maximusom a je tu cisto a zase vediete vojnu proti Pajinovi. Teraz este aj Hermano chudak schytava. Ved su to len nazory na internete ktorymi nikoho nepoburuju akurat sa odlisuju od zvysku. Ako ano mozno je za tym aj nieco viac co ja som mozno neprecital, minul pripadne nejaka skryta konverzacia redaktorov ale uz to prehanate. Ak budete pokracovat tak vas vsetkych pridem osobne prefackat :D

Dody

3
2019-06-13 14:59:16

A v čem je Hermano chudák? :D to on tady nadává vulgárně :D

Gazdo

1
2019-06-13 15:19:10

Je fakt ze on zacal nadavat ale tak idete tu do seba vsetci jak hmota s antihmotou

Pajinos

-4
2019-06-13 16:26:03

teda díky za zastání, to je zde hodně neobvyklé :D ale je to v pohodě, není třeba se obhajovat za vlastní názor přece, já už si od poslední sezóny zvykl a je třeba se podrobit většině a nechat to tak, jinak je to zbytečná námaha

je pravda, že Hermano to trochu přepísknul s tím vulgárním projevem, ale na jednu stranu se mu nedivím - taky to mám za sebou tohle vznětlivé období, ale už jsem si to nechal na fotbalový trávník :D tam to má aspoň trochu význam

je taková doba no, dnes je in na vše nadávat a demonstrovat (viz naše politika) ... taky nejsem nadšený ze současné situace, ale jelikož nejsem socio a musím se dívat na Bartomeův ksicht, tak s tím nic neudělám a proto to tolik nehrotím

mezi redaktory si píšeme, ale to vesměs o blbostech nebo dění ve fotbale, web jsme tam moc neřešili a když tak právě zmiňované gentlemany, kteří už tu naštěstí nejsou :D určitě nic neskrýváme nebo takhle, většina ví, že jsem takový (a buď mě bere nebo ne)

jinak kdybys chtěl sledovat mojí (a pořád doufám, že tam nebudu sám ze současného štábu) tvorbu jinde, tak se mi někde na mail nebo tak ozvi a pošlu klidně odkaz :) vypadá to jako zajímavý projekt a prakticky tam budu dělat stejnou tvorbu

Maximus80

0
2019-06-14 17:05:13

Tak to tě zklamu Gazdo,na SK mám plnou podporu a už je jen otázkou času kdy tu budu psát víc.Čeká se na nějaký odchody v personálním týmu,formalita :-)

Gazdo

0
2019-06-14 17:12:42

Mne si ty nevadil ak si bol sam. Ale ak ste sa s citizienom pustili do seba to mi vadilo

Maximus80

0
2019-06-14 23:42:44

Neboj,bude to v pohodě,jestli chodíš i na SK forum,tak mě znáš :-)

Gazdo

1
2019-06-15 07:24:22

Chodim aj tam obcas ale neprispievam. Tam to nema zmysel tam su ine individua

Maximus80

1
2019-06-15 13:38:43

Přotože tam píše moc lidí,tak je tam větší vzorek blbcu,ale chalani na foru sou jinak ok :-)

Martin777

top komentář
11
2019-06-15 12:07:41

Vím, že to sem nepatří...Coutinho dal z pozice ofenzivního záložníka za Brazílii 2 góly (jeden teda z penalty) no doufám, že ten zápas sledoval Valverde. To by ho mohlo donutit k zamyšlení (teda jestli má Valverde vůbec mozek) než dojde k tomu, že se ho Barce pokusí zbavit.

Reekwon

top komentář
12
2019-06-15 13:31:28

Byl vyhlášen hráčem utkání. Jestli odejde tak budu neskutečně, ale neskutečně nasraný.

Maximus80

top komentář
10
2019-06-15 13:37:10

Ten Messiho post je pro něj nejpřirozenější,tam se cítí Coutinho nejlíp,na křídle ho jen Valverde utopí.

Reekwon

top komentář
14
2019-06-15 15:06:13

Křídlo je pro něj vražda. Neříkám, že tam nemůže čas od času nastoupit, ale aby tam hrál každý týden je nesmysl. Iniesta tam taky občas zaskočil.

Gazdo

6
2019-06-15 16:49:26

Tak ale co spravis ked nam jednoducho typicke lave kridlo chyba? Dembous hra lepsie napravo a mimo toho je v tyme samy lavak... a to privadzame dalsieho lavaka cize lave kridlo bude zase nic. A ked pride griez tak som zvedavy aky priestor bude mat dembele a o malcomovi ani radsej nepremyslam

Reekwon

top komentář
13
2019-06-15 17:01:01

Samozřejmě, ten levý křídelní hráč prostě chybí, ale měl tam pravidelně hrát prostě ten Dembélé. Když ho přiváděli, tak věděli, že v Dortmundu hrál na pravé straně a přišel prakticky za Neymara takže na levou stranu. Navíc se chlubil tím, že vlastně nemá jednu nohu silnější, že umí oběma stejně, takže další plus pro to, aby hrál na té levé straně. Samozřejmě mohl tam hrát i Coutinho, kdyby mu to tam šlo, jenže víc jak půl roku se tam trápil a Valverde s tím stejně nic nedělal a stále ho tam strkal dál. To je jako když ti pískají u auta brzdy a ty je nenecháš vyměnit a jen čekáš, kdy pískat přestanou.

Martin777

top komentář
13
2019-06-15 17:18:52

Pro mě je na levé křídlo jasná volba Dembéle. Úžasně rychlej, dobrý driblink, slušná střela, ještě zlepšit centry a bude top.

Maximus80

top komentář
14
2019-06-15 18:06:12

Valverdeho musíme přetrpět a osobně se bojím aby tu zustal Semedo,Coutinho a hlavně MALCOM,ten na to co odehrál,tak to nebylo tak zlé,navíc je mladý.Škoda,že ten tragéd neumí rotovat a hraje na 14 hráču.

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit.